لک بینی

با سلام من ۳۴ سال سن دارم حدود ۲۵ روز پیش سقط داشتم تو این مدت لک بینی قطع نشدآزمایش بتا تیتر دادم جوابش ۲۳ بود و سونو واژینال انجام دادم. جواب سونو رو هم براتون میفرستم لطفا برام تفسیرش کنید بگید من چ مشکلی دارم
Uterus size(۷۷×۴۹×۴۳
Uterus haz Mildly heterogenous echogenicity
Endometrium in fundus is thick =۱۴mm ,echogene with multiple cystic
Components(missed abortion or less lukely mole hydatiform

Re: لک بینی

سلام خدمت کارشناس عزیز، من 28 سالمه7 ماه پیش سقط داشتم به دلیل توقف رشد جنین(قلبش تشکیل نشد)در حال حاضر باردارم و درهفته هفت میباشم دوروز پیش ترشح قهوه ای رنگ پس از تهوع شدید داشتم که با مراجع به دکتر سونو انجام شد و جنین زنده با ضربان قلب منظم 125 با هموروژی خفیف در اطراف ساک دیده شد. دکتر آمپول هیدرو پروژسترون250 برام نوشتن اما هنوز بعد از تهوع ترشح دارم دلیلش چی میتونه باشه؟خیلی نگرانم ممکنه خطری جنین منو تهدید کنه؟البته این ترشحات فقط وقتی میان که تهوع شدید دارم به جز اون ماوقع دیگه ترشح ندارم در ضمن دردم خداروشکر ندارم

سلام دوست عزیزم نگران نباشبد.در حال حاضر یک بارداری نرمال دارید که فقط کمی پشت ساک خونریزی وجود دارد.بارداری های بسیاری حتی با خونریزی به سلامت تا انتها پیش رفته اند.فقط پروژسترون و استراحت کمک کننده است.و سونوی بعدی هم جهت پیگیری.
كارشناس مامايي فيروز

سلام
من حدود دو ماه پیش در ۱۵ هفتگی سقط داشتم، بصورت طبیعی انجام شد، در سونوگرافی بعد از سقط تشخیص وجود بقایا به اندازه ۲۷*۱۰ میلیمتر مشخص شد، دقیقا یک ماه بعد از سقط ی پریودی سه روزه داشتم که لخته ای مانند بقایا دفع شد، لازم بذکره که توی این یک ماه من برای دفع بقایا داروهای گیاهی میخوردم، و هر روز ی لیوان رازیانه،۲۳ روز بعد از اون پریودی دوباره پریود شدم که باز ی تکه لخته دفع شد، و صبح روز ششم تقریبا خونریزی کم شد اما بعدازظهر همون روز با ی کمر درد شدید دچار خونریزی شدیدی شدم و چند تکه لخته خون دفع شد، با خوردن جوشانده رازیانه خونریزی کم شد اما الان یک هفته است که دچار لکه بینی شدم، ی سری ترشح قهوه ای ازم دفع میشه، نمیدونم باید چکار کنم، لطفا راهنماییم کنید

سلام عزیزم
حتما سونوگرافی در مرکزی دقیق انجام بدهید تا از وضعیت بقایا مطلع شویم.
قرص آهن فراموش نشود و در صورت دیدن علائم عفونت مانند تب و ترشحات چرکی، مراجعه فوری داشته باشید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “سقط ( از دست رفتن جنین تا هفته 20 بارداری) ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان