تاثير قرص ميتل ارگونين بر دفع محصولات حاملگي

b][/b]
با سلام
من در هفته نهم بارداري دچار سقط خودبخودي ناقص شدم بعد از يكهفته سونوگرافي دادم كه گزارش شده بود يك تيكه از محصولات بارداري به اندازه 12*11 mm در قسمت كاويته رحم باقي است از روزي كه سونو گرافي دادم سه روزه كه ميگذره و از قرص ميتل اروگونين به ميزان سه عدد در روز مصرف كردم آيا با مصرف 20 عدد از اين قرص باقي مانده محصولات حاملگي بطور كامل دفع ميشود و نيازي به كورتاژ نخواهد بود با توجه به اينكه بارداري دفعه اول بودم و از كورتاژ احساس خوشايندي ندارم.
متشكرم

Re: تاثير قرص ميتل ارگونين بر دفع محصولات حاملگي

سلام
بله موارد مانند شما بوده که نیازی به کورتاژ نشده . فقط بعد از ایجاد خونریزی و اتمام سونوی اطمینان از تخلیه داشته باشید.
انشالله به زودی بارداری سلامتی رو شروع کنید عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

سلام مجدد
عذرخواهي ميكنم جواب شمابرام يه سوالي به ذهنم رسيد من بعد از خوردن قرص متيل ارگونين خونريزي ندارم و فقط لكه بيني دارم و
الان 6 روزه كه 18 عدد از اين قرص خوردم ولي هنوز باقيمانده محصولات بارداري از بدنم دفع نشده اميديهست كه خودبخود دفع بشه و حدودا چه زماني اميد به دفع هست كه كارم به كورتاژ نرسه؟
متشكرم از پاسخ شما

سلاک
دوست عزیزم!قرصهاتون که تمام شد اگر خونریزی بازهم رخ نداد و در حد همین لکه بینی بود ، برای سونو مراجعه کنید(لزومآً اینطور نیست که اگر خونریزی رخ ندهد، بر ماندن بقایا ممطئن باشیم. اما حتما باید مطمئن شد.)
كارشناس مامايي فيروز

با سلام واحترام
ببخشيد كه اينهمه وقت شما رو ميگيرم بعد از اتمام قرصهام به سونو مراجعه كردم پنجشنبه و متاسفانه گفتن كه همچنان بقاياي حاملگي به همان سايز قبلي در رحم هست بنظرتون چيكار كنم با توجه به اينكه رحمم به حالتاول برگشته. از طرفي از كورتاژ همخوشم نمياد. به من گفتن يه كوريت ميكشن و در ميارن. ميشه لطفا منوراهنمايي كنين كه چطور ميتونم از اين بقايا راحت شم؟ ضمنا من سه هفته پيش سقط ناقص داشتم و چندروزي كه فقط با مصرف قرص ميتل ارگونين فقط لكه بيني دارم و ديروز با همسرم نزديكي داشتم بنظرتون كار اشتباهي كردم از لحظ عفونت و سلامتي خودم ميگم .البته همين يكبار نزديكي خطري برام ايجاد ميكند يا خير؟
متشكرم

سلام مجدد
و عرض ادب و خسته نباشي
يه سوال آيا ميشه با سرم و آمپول فشاريكه قبل از زايمان به مادران باردارتجويز ميكنن و مصرف قرص ال دي بصورت يك دوره از اين بقايا دفع بشه با پريود دوره بعدي ام؟
مرسي از شما

سلام
من یہ سقط ناقص در ھفتہ ششم بارداری داشتم و دیروز سونو نشون داد کہ مقداری از بقایای بارداری باقی موندہ و دکتر قرص متیل ارگونوین رو ھر ھشت ساعت تجویز کردند من از دیشب دوبار مصرف کردم اما ھیچ علامت و درد و انقباضی ندارم دلیلش چی می تونہ باشہ؟؟؟
ارسال پست

بازگشت به “سقط ( از دست رفتن جنین تا هفته 20 بارداری) ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 6 مهمان