Re: سقط

سلام
خیر نرمال هستند. igg نشان از ابتلای فعلی ندارد تماس قبلی یا تزریق واکسن است .igm شان است که نشان از ابتلای فعلی دارد.
تا 5 و ... اغلب رنج آزمایشگاهها نرمال است و بالای آن ، کم کاری ست. رنج کیت های آزمایشگاهتون رو نیز چک کنید

كارشناس مامايي فيروز

سلام با توجه به پست قبلیم که ازمایشات علت سقط راپیش متخصص بردم چون toxplasma ab(iGg) 322.2 وcMV Ab(igG) <500Tو TSH 3.08بوددکتر به من کوتریکسول بزرگسالان ۴۰۰ داد هر ۱۲ساعت ۲عدد.اسیکلوویر۴۰۰،۵۰قرص هر ۸ساعت ۱عدد..و اسپیریمکس ۸۰ هر شب اعدد داد..به نظر شما این قرص ها خوردنش مشکلی نداره بخصوص اسپیریمکس که فک میکنم ربطی به این مشکل نداشبه باشه.؟؟؟

سلام
از نظر علمی 1 بار سقط نیازمند علت یابی و ... نیست.
اما آزمایشات روتین پیش از بارداری،در هر صورت باید انجام شد(که برخی صلاح می دانند که حالا که آزمایش می دهند برخی فاکتورهای ویروسی و یا انعقادی مرتبط با سقط را جهت محکم کاری درخواست کنند)
كارشناس مامايي فيروز

با سلام خدمت کارشناس محترم من در ماه اول بارداری سقط داشتم البته خودبخودی بود که اولش لخته اومد بعدش پریود شدم میخواستم بدونم آیا سقط کامل انجام شده برای اینکه بفهمم سقط کامل انجام شده باید چیکار کنم ضمنا دکتر مامایی که رفتم زیاد به من اطلاعات کافی رو ندادن اگه ممکن من رو راهنمایی کنید ممنونم

سلام ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم ممنون میشم جواب بدید بعد از اینکه سقط داشتم دکتر زنانی که پیشش رفتم به من قرص تجویزکرد اسم قرصا زیمکسیر250 6 تا کپسول ودیکلوفناک50 به من دادن گفتن این قرصا باعث میشه اگه چیزی داخل رحمت مونده باشه دفع بشه حالا شما لطف میکنید بگیداین قرصا واقعا برای همون کارن من یه بسته قرص دیکلو فناک روبا زیمکسیر رو خوردم تموم شده ضرر نداره بازم ممنونم بابت پاسخگویتون

Re:کیست تخمدان

باسلام.من فروردین حامله شدم تو ماه تیرومرداد ۲بار کورتاژ شدم..اقدام به بارداری ۴ماه کردم ولی نتیجه نگرفتم زیر نظر پزشک هستم..برام کلومیفن و لتراکس و یک دونه امپول استفاده کردم روز ۱۲سیکل سونو دادم برای مشاهده فولیکول بالغ ،که نداشتم.تو سونو نوشته میوم ساب سروزال به اقطار ۵۷‏*‏۲۶ میلی چسبیده به سطح t.post.lateral بادی رحم مشهود است.حداکثر ضخامت اندومتر۶/۴ است.ابعاد تخمدان راست ۳۴‏*‏۱۴و ابعاد تخمدان چپ ۴۳‏*‏۳۳است.تخمدان راست حاوی شش فولیکول کوچک به قطر متوسط ۶است.تحمدان چپ حاوی کیست ساده به قطر ۳۲‏*‏۲۶ و۴فولیکول کوچک به قطر متوسط ۶است. مایع ازاد ندارد.با اینکه پریودی منظم دار‏م‏(البته بعد کورتاژم دوره ۲۸روزه پریودیم ۳۰روز شده است‏)ولی منظم هستند.چرا تخک گزاری نداشتم؟؟.ایا به خاطر کیست ساده که دارم است؟ایا من تنبلی تخمدان دارم؟؟خیلی ناراحتم..کیست با دارو رفع میشود؟؟دکتر گفت تخمدان هات در حالت استراحت رفته اند یعنی چی؟؟میشه به همه ی سوالام لطفأ جدا جدا پاسخ بدین..مرسی

سلام
دوست عزیزم
کیست ساده ای که دارید اغلب با 1 ماه انتظار خودش برطرف می شود(البته داروهای محرک باید قطع شوند تا با سونوی ماه بعد ، از نبود کیست مطمئن شویم)
میومی هم که دارید با توجه به اینکه 5 سانت شده است، باید توسط درمانگر حاذقی مورد توجه قرار گیرد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “سقط ( از دست رفتن جنین تا هفته 20 بارداری) ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان