Re: سقط در سه ماهه اول و مراقبت های بعد از سقط

سلام دوستان من ٣ ابان سقط عمد داشتم و الان كه ٢٣ ابان درگير خونريزي و سقط بودم اخرين سونوگرافيم اين بود كه -
جواب سونوگرافي ؛
صخامت اندومتر ١٣ ميليمتر(با نماي هتروژن) مشاهده ميشود كه واسكولاريته مختصر در جدار قدامي آندومتر ديده ميشود كه ميتواند مطرح كننده بقايا باشد ليكن سونوگرافي واژينال بعد از خونريزي كمك كننده است .
دكتر به من گفت ديگه قرص نخورم اين خودش دفع ميشه منظورم قرص سقط هست ... اما من امروز ٢٣ ابان خونريزيم قطع شد انقدر دكتر رفتم تو اين ٣-٤ هفته خسته شدم همش سونوگرافي ... لطفا از اطلاعات مفيدي كه داريد به منم بگيد كه من الان خونريزيم قطع شده اين تيكه چطوري دفع ميشه

سلام.من درشش هفته لک دیدم.وبامراجعه به پزشک شیاف استفاده کردم بااین حال بچه اومد پایین بعد از یک هفته رفتم سونو وباقی مانده 27 میلیمتری در رحمم دیده شد.دکتر 8 قرص زیر زبانی داد.با این حال بعد از دوروز خونریزیم کم شد ولکهای سیاه رنگ میبینم درد ندارم.نمیدونم دفع شده یا نه.تکرار سونو برای یک هفته بعد مصرف قرص نوشته برام.چیکار کنم که کامل دفع بشه کورتاژ نخام.لطفا راهنماییم کنید.

سلام دوست عزیز
میتوانید از داروهای گیاهی قاعده آور مثل زعفران و... استفاده کنید و منتظر جواب سونوگرافی بمانید با این تعداد دارویی که استفاده نموده اید احتمالا نیازی به کورتاژ نخواهد بود
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “سقط ( از دست رفتن جنین تا هفته 20 بارداری) ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان