سلام آزمایش بتادادم تیتر6 بود 2ماه پیش درهفته 7بطورطبیعی سقط شدالان تخمدان هاورحم ودورنافم خیلی تیرمیکشه ال دی میخورم چون بعدازسقط لکه بینی داشتم وپریودهام نامنظمه به خاطر ( تنبلی تخمدان)الان بسته دوم ال دیه حدود14 تاخوردم .به نظرشمانیجه آزمایشم چیه ؟آیا دوباره تکرارکنم؟یا به خاط مصرف ال دیه؟علت این دردهاچی میتونه باشه ؟جلوگیری طبیعی دارم

سلام
اعظم جان! تشخیص علمی برای درد حتماً بالینی ست و غیر بالینی علمی محسوب نمی شود. اما در مورد بتا بدانید که LD به هیچ وجه بتا را مثبت کاذب نمی کند.آزمایشگاه دستور چک دوباره داده؟پزشکتون می گن همچنان LD رو ادامه بدهید؟
كارشناس مامايي فيروز

Re: ساک حاملگی و تیتر بتا

با سلام و خسته نباشد جواب سونوگرافی واژینال من به این صورت هست لطفا راهنماییم کنید و اگه مشکلی داشتم بهم بگید.
نوع درخواست:سونوگرافی رحم و تخمدانها ترانس واژینال
روز دوازدهم سیکل
رحم:آنته ورته میباشد.اندازه رحم در خط میدساژیتالبرابر با26*53 میلیمتر است.
اکوژنیسیته میومتر هموژن است.
سرویکس:نابوتین کیست های متعدد در سرویکس قابل رویت است.
ضخامت اندومتر در خط مید ساژیتال برابر با 4/5 میلیمتر است.
ابعاد تخمدان راست31*51 میلیمتر و تخمدان چپ 22*43 میلیمتر
ابعاد هردوتحمدان مطابق با میزان مورد انتظار است و فولیکول های متعدد در هر دو تخمدان ها قابل رویت است.
که ابعاد بزرگترین انها در سمت راست 15*17 میلیمتر و در سمت چپ 16*17 میلیمتر میباشد.
مایع ازاد در کولدوساک دیده نمیشود.

علیزاده نوشته شده:با سلام و خسته نباشد جواب سونوگرافی واژینال من به این صورت هست لطفا راهنماییم کنید و اگه مشکلی داشتم بهم بگید.
نوع درخواست:سونوگرافی رحم و تخمدانها ترانس واژینال
روز دوازدهم سیکل
رحم:آنته ورته میباشد.اندازه رحم در خط میدساژیتالبرابر با26*53 میلیمتر است.
اکوژنیسیته میومتر هموژن است.
سرویکس:نابوتین کیست های متعدد در سرویکس قابل رویت است.
ضخامت اندومتر در خط مید ساژیتال برابر با 4/5 میلیمتر است.
ابعاد تخمدان راست31*51 میلیمتر و تخمدان چپ 22*43 میلیمتر
ابعاد هردوتحمدان مطابق با میزان مورد انتظار است و فولیکول های متعدد در هر دو تخمدان ها قابل رویت است.
که ابعاد بزرگترین انها در سمت راست 15*17 میلیمتر و در سمت چپ 16*17 میلیمتر میباشد.
مایع ازاد در کولدوساک دیده نمیشود.
پاسختون در پست دیگرتون است :
http://www.forum.firooz.com/viewtopic.p ... 08#p132708
كارشناس مامايي فيروز

بتای پایین در انتقال جنین
با سلام ، من بیست روز قبل انتقال جنین داشتم ( فریز شده ، دو جنین بلاست و یک جنین کامپکت) روز ۱۳ انتقال عدد بتا ۳۹ بود ، با مرکز که تماس گرفتم گفتند حامله هستی اما یک هفته بعد دوباره آزمایش بده و جواب رو خبر بده ، حالا سوالم اینه آیا بتای کم نشانه حاملگی پوچ یا خارج رحمی نیست؟ پس فردا دوباره آزمایش میدم اما خیلی استرس دارم و نگرانم نکنه حامله نباشم ، لطفا راهنماییم کنید

سلام من ۳۴سالم هست و در سالهای گذشته دو بار بارداری داشتم که بار اول هفته پنج خود به خود سقط شد و بار دوم در هفته هفت با ساک خالی و تشخیص مولار کورتاژ شدم که پاتولوژی مولارو رد کرد در چکاب امسال متوجه شدم رحم تک شاخ دارم با اقدام طبیعی مجددا باردار شدم در حال حاضر هفت هفته دارم ولی در سونو جنین مشاهده نشده به نظرتون بارداریم پوچه ؟
ما آزمایشهای ژنتیک رو انجام دادیم که مشکل نداشته , آیا امیدی هست؟
ضمنا من روزی یه عدد آمپول اکنوکساپارین و پروژسترون استفاده میکن به اضافه یک عدد شیاف در شب و آسپرین ، لطفا پاسخ منو بدید :( من واقعا روحیم ازبین رفته

سلام
دوست عزیزم
امیدوارم که اگر بارداری سلامتی هست به زودی از نرمال شدنش مطلعمون کنید
در 7 هفته جنین و کیسه زرده اگر رویت نشود احتمال پوچ هست اما باید سونو را بین 1 تا2 هفته بعد تکرار کرد و سپس تشخیص گذاشت
كارشناس مامايي فيروز

سلام خانم دکتر. خدا قوت.
من۲۴اابان آخرین پربودم بود. ۲۵آذر با بتای۵۴ تشخیص حاملگی دادن. دو روز بعد لک بینی داشتم و بنام ۴۸۰ شده بود.
۲دی بعلت دذد شدییید ب بیمارستان رفتم ک تشخیص خارج رحمی دادن. و بالاخره ۷دی با بتای۲۷۵۰ عمل لاپاروتومی انجام دادن.
الآن وضع عمومیم خوبه. و ۱۹ بهمن هم پریود شدم و تا دیروز لک بینی دارم البته تو واژنه.
فقط دیروز ک بعد دو ماه رابطه داشتم با همسرم بشدت دچار سرگیجه و عدم تعادل و حالت تهوع شدم.
امروز بهتر بودم ولی نصفه شب یهو حالت تهوع میاد سراغم. و چیزی ک کمی نگرانم کرده اینه ک تو شکمم گاها حرکت احساس می کنم. هر از گاهی فقط.
و اینکه خیلی دچار اسهال میشم و واقعا دردناکه از ناف ب پایین برام. و کاملا تو دستشویی احساس می کنم حس از پاهام میره و بدنم سست و بی حال میشه.
آیا ابنا غیر طبیعیه؟
و امکانش هست از حاملگی هترو توپیک باشه؟
تو این نوع آیا جنین داخل رحم ب رشد میتونه ادامه بده یا نه؟
جواب پاتولوژی رو هم ندادن فعلا.
خیلییییی ازتون ممنون میشم راهنماییم کنیم خیلی ذهنم درگیر شده.
در پناه حضرت حق
یا علی

آخه چرا کسی نیس اینجا ک جواب منو بده .
من خیلی نگرانم.
شبا ک میام بخوابم درد دارم. امشب کلا سمت چپم درد داره تا پایین و استخوان عانه. گاهی لگنمم کم درد میگیره.
سمت چپمو ک دست می کشم شبیه روزایی ک تشخیص ای پی دادن درد میگیره .
تو رو خدا راهنماییم کنیم. خیلی نگرانم :cry: :cry: :cry: :cry:

آلاء نوشته شده:سلام خانم دکتر. خدا قوت.
من۲۴اابان آخرین پربودم بود. ۲۵آذر با بتای۵۴ تشخیص حاملگی دادن. دو روز بعد لک بینی داشتم و بنام ۴۸۰ شده بود.
۲دی بعلت دذد شدییید ب بیمارستان رفتم ک تشخیص خارج رحمی دادن. و بالاخره ۷دی با بتای۲۷۵۰ عمل لاپاروتومی انجام دادن.
الآن وضع عمومیم خوبه. و ۱۹ بهمن هم پریود شدم و تا دیروز لک بینی دارم البته تو واژنه.
فقط دیروز ک بعد دو ماه رابطه داشتم با همسرم بشدت دچار سرگیجه و عدم تعادل و حالت تهوع شدم.
امروز بهتر بودم ولی نصفه شب یهو حالت تهوع میاد سراغم. و چیزی ک کمی نگرانم کرده اینه ک تو شکمم گاها حرکت احساس می کنم. هر از گاهی فقط.
و اینکه خیلی دچار اسهال میشم و واقعا دردناکه از ناف ب پایین برام. و کاملا تو دستشویی احساس می کنم حس از پاهام میره و بدنم سست و بی حال میشه.
آیا ابنا غیر طبیعیه؟
و امکانش هست از حاملگی هترو توپیک باشه؟
تو این نوع آیا جنین داخل رحم ب رشد میتونه ادامه بده یا نه؟
جواب پاتولوژی رو هم ندادن فعلا.
خیلییییی ازتون ممنون میشم راهنماییم کنیم خیلی ذهنم درگیر شده.
در پناه حضرت حق
یا علی
سلام عزیزم
شکتون به این مورد به راحتی با آزمایش بتا و سونوگرافی از داخل رحم برطرف می شود
حالت های عمومی تون هم اگر جدی و زیاد باشد باید مراجعه داشته باشید و همیشه نرمال نیست
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “سقط ( از دست رفتن جنین تا هفته 20 بارداری) ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان