Re: ساک حاملگی و تیتر بتا

خانم دکتر خواهش میکنم به ابن سوال من جواب بدید. آیا با وجود پریود شدنم امکان حاملگی هتروتوپیک برا من هس؟ دکتر قرص هایی برام نوشت ک میگه تو حاملگی نمیشه خورد. منم چند جا رفتم آز بتا بدم مطمئن شم بعد. ولی انقد شلوغ بود نشد. میخوام بدونم اگه هنوز احتمالش هس حتما برم قبل شروع قرصا.
خواااااااااااهش می کنم جوابمو زود بدید من خیلی نگرانم مخصوصا ک یک سفر هم در پیش دارم
خدا خیرتون بده

سلام ممنونم از وقتی که می گذارید. ببخشید من امروز جواب پاتولوژی رو گرفتم ولی هیچی نمی فهمم ازش
فقط این هس
final diagnosis , Lf.fallopian tube: salpingectomy:
Ectopic tubal pregnancy-

خیلییییی ممنون میشم کمکم کنید . من فک می کردم تو جواب علت ای پی هم مشخص میشه ولی این خیلی مختصره
آز بتا هم دادم منفی بود

با سلام چند ماه قبل حامله شدم که قبل از هشت هفتگی سقط شد دوم دی اولین روز اخرین پریودم بود که یک هفته بعد از دوم بهمن که تاخیر داشتم تست دادم مثبت بود و بتا روی ۶۰۰بود امروز سونو رفتم هیچی دیده نشد گفت اصلا دیده نمیشه اما بتام روی ۶۱هزاره چکار کنم

سلام عزیزم خسته نباشید سونو واژن رفتم میگه امکان داره مول باشه امروز دوباره تکرار بتا نوشته باید برم و جواب رو ببرم زایشگاه میگن شاید قرار باشه کورتاژ کنم مکه میشه بارداری نباشه من زیاد شکمم چاق هست امکان داره تو سونو اشتباه میکنن نمیخواد صبر کنم کمکم کنید چکار کنم

سلام عزیزم خسته نباشید سونو واژن رفتم میگه امکان داره مول باشه امروز دوباره تکرار بتا نوشته باید برم و جواب رو ببرم زایشگاه میگن شاید قرار باشه کورتاژ کنم مکه میشه بارداری نباشه من زیاد شکمم چاق هست امکان داره تو سونو اشتباه میکنن نمیخواد صبر کنم کمکم کنید چکار کنم
ارسال پست

بازگشت به “سقط ( از دست رفتن جنین تا هفته 20 بارداری) ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان