Re: لطفا کمکم کنید...هفته هفتم و دیده نشدن جنین در سونو گرافی

سلام و خسته نباشید خانم دکتر. من بر اساس اولین روز آخرین پریودم که 15 آذر بوده الان دو ماهمه . من به محض اینکه 15 دی عادت نشدم فرداش آزمایش بتا دادم و 750 بود که گفتند مثبته ولی در هفته پنجم لکه بینیم شروع شد که همچنان هم ادامه داره هی قطع و وصل میشه یعنی دو روز قطعه دو روز میاد بخاطر لکه بینیم دکتر گفت سونو واژینال برم که وقتی رفتم بهم گفت 5 هفته هستم و قطر ساک حاملگی 10 بود ولی گفت جنین تشکیل نشده و دو هفته بعد تکرار کنم منم سه هفته بعد رفتم که امروز بود طبق محاسبات ما باید میگفت 8 هفته ولی تو سونو زده 6 هفته و 4 روز و گفت که یک جنین با CRL هفتمیلی متر دیده میشه ولی قلب تشکیل نشده و فکرم نکنم تشکیل بشه و احتمال سقط. وجود داره حالا سوال من اینه که چرا هفته های بارداری رو متناقض میگن کدوم درسته؟ من هر دو تا سونو را یه جا رفتم فقط دکترهاش فرق میکرد و اگر من واقعا 6 هفته و 4 روز هفته باشم بازم امیدی هست که قلب تشکیل بشه؟ احتمالش هست سونو دوم اشتباه بوده؟ در ضمن به من اندازه ساک بارداری رو نگفت و در ضمن توی سونو قبلی به من گفت که فیبروم ساب سروزال دارم و یه کیست کوچیک سمت راست دارم و یه هماتوم سطحی پشت کنار ساک بچه دارم که احتمال لکه بینی رو بالا میبره در ضمن من اصلا لکه بینی هام با درد نیست و من تمام علایم بارداری رو دارم رحمم بزرگ شده تهوع دارم تمایل به خوراکی های ترش دارم و ... خلاصه که خیلی حالم بده اصلا نمیدونم چی درسته از بلاتکلیفی خسته شدم اگر میشه جوابمو بدید و کمکم کنید

سلام خانم دكتر بعدازمدتي امدم اميدوارم به سوالم جواب بديد
خانم دكتر بعداز پسرم كه ٤.٥ساله است شايد يكي يا دوسال گهگاهي بصورت اورژانسي قرص ال دي ميخورم كه شايد٤يا٥دفعه خورده باشم ايا اين روش عوارض جانبي درازمدتي هم داره؟
هرچند يادمه كه باعث تهوع و بي نظمي پريودم ميشد كه زودخوب ميشدم اما سوالم اينه كه عوارض ديگه اي هم اياداره؟

سلام وقت بخیر
من ۱۰ تیر تاریخ آولین روز اخرین پریودم بوده در پایان هفته ۶ سونو رفتم که ساک بدون جنین دیده شد که قطر ساک ۱۰ میلی متر بود . ده روز بعد دوباره تکرار کردم قطر ساک شد ۱۶ ولی باز هم بدون جنین و فتال پل به تجویز پزشک سونوگرافی واژینال رو ۶ روز بعد انجام دادم اینبار فتال پل دیده شد ولی گفتن صربان قلب نداره . به حساب خودم آخر هشت هفته هستم ولی سونو زده ۶ هفته و ختم بارداری اعلام شده . میخواستم بپرسم من یک سفر داشتم قبل از سفر بی بی چک گذاشتم منفی شد در سفر نزدیکی داشتم و بعد از یازده روز یعنی یک روز مانده به آخرین پریود بی بی چک مثبت شد .
۱. میخواستم ببینم احتمالش هست که ضربان قلب تشکیل بشه تا هفته آینده یعنی لقاح دیر صورت گرفته باشه؟.
۲.ضمن اینکه من از هفته ۶ به دلیل در رفتگی کشکک زانو تحت درمان فیزیوتراپی بودم . ممکنه به خاطر اون رشد متوقف شده باشه .؟
۳. برای سقط چیکار کنم ؟
پیشاپیش از پاسخگوییتون سپاسگذارم

سلام تروخدا کمکم کنیدمن ده وز پیش رفتم سنو اندازه ساک 9بود و 5هفته و4روز اما امروز بعد ده روز رفتم ساک 13و 6هفته و یک روز شده تو هیچ کدام از سنوها جنین دیده نشده دکترم گفت احتمال حاملگی پوچ خیلی ناراحتم خواستم بدونم نظر شماهم همینه اخه میگن تاساک 20نباشه احتمال حاملگی پوچ کمتره تروخدا زود بهم جواب بدید

سلام لطفا راهنماییم کنید
من هفته ششم رفتم سونوگفتن که ساک حاملگی وزرده دیده میشه اما جنین دیده نمیشه خواهش میکنم جواب بدید برای۱۰روز بعد سونو دوباره گفت بیا که نرفتم تا وارد ۱۱هفتگی بشم هیچ مشکلی هم ندارم ممکنه هم جنین دیده بشه هم قلبش بزنه لطفا اگر تجربه ای دارید کمک کنید

Re: لطفا کمکم کنید...هفته هشتم و دیده نشدن جنین در سونو گرافی

با سلام
من آخرین روز قاعدگی م ۱۳دی بود و امروز ۵ اسفنده رفتم سونوگرافی و دکتر گفت که رحم ت خالیه و هیچی دیده نمیشه اولین آزمایش بارداری که دادم بتام۲۰۰ بود.و الان که تو هفته هشتم هستم ینی ۷ هفته و سه روز دکتر میگه هیچی دیده نمیشه.نه حالت تهوع داشتم تا الان نه ویار نه حساسیت به بو و نه لک بینی یا خونریزی.دلیل چیه ؟ خیلی آشفته ام کمکم کنید

کمکم کنید توروخدا اخرین پریودم ۲۰دی بود اول اسفند رفتم ازمایش بتای معمولی بتا۲۰۰ بود و مثبت اعلام شد.دیروز رفتم سونو ولی گفت هیچی دیده نمیشه نه کیستی نه جنینی هیچی.سونوگراف گفت یک ازمایش بتا تیتر بدم اگه رفته بود بالا بتام برم سونو وگرنه هیچی .ولی دکترخودم گفت ۲هفته صبر کنم برم سونو واژینال تا ببینیم چیه.توروخدا کمکم کنید .فقط گفتن رحم بزرگتر از حالت معمولیه.لکه بینی و .‌..هیچی ندارم فقط دل درد و کمر درد داشتم که دکترم گفت برای پیاده روی زیاده این چند روزه.کمکم کنید توروخدا

Re: لطفا کمکم کنید...هفته هشتم و دیده نشدن جنین در سونو گرافی

aslani نوشته شده:با سلام
من آخرین روز قاعدگی م ۱۳دی بود و امروز ۵ اسفنده رفتم سونوگرافی و دکتر گفت که رحم ت خالیه و هیچی دیده نمیشه اولین آزمایش بارداری که دادم بتام۲۰۰ بود.و الان که تو هفته هشتم هستم ینی ۷ هفته و سه روز دکتر میگه هیچی دیده نمیشه.نه حالت تهوع داشتم تا الان نه ویار نه حساسیت به بو و نه لک بینی یا خونریزی.دلیل چیه ؟ خیلی آشفته ام کمکم کنید
سلام عزیزم
تیتراژ بتا و تکرار سونوی وارینال
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “سقط ( از دست رفتن جنین تا هفته 20 بارداری) ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 6 مهمان