سلام
دوست عزیزم متوجه منظورتون نمی شم :roll: آیا آمپولی استفاده کردید و الان نگران هستید که برای جنین ضرر داره؟ یا اینکه می خواهید آمپولی خودسرانه برای سقط استفاده کنید و ... .که در این صورت پاسخ واضحه: مسلماً مضرات بسیار دارد.
دوست عزیز دقیقاً مضرات چه چیزی رو می خواهید بدونید؟
كارشناس مامايي فيروز

دوست عزیزم متاسفانه در این زمینه نمی تونم کمکتون کنم، چراکه فکر می کنم از شرع و عرف هم که بگذریم، هم علم و هم عقل انسانها اینقدر پیشرفت کرده که به راحتی بشه از وقوع یک بارداری ناخواسته پیشگیری کرد تا قصه به اینجا نرسه...
نمی دونم چه به سر ما آدمها اومده که ارزشی که برای یک گیاه یا حتی یک حیوان قائلیم به مراتب بیشتر از ارزشی ست که برای جنینی که از پوست و گوشت خودمون هست، قائل می شیم و به این راحتی برای حذف یا نگه داشتنش تصمیم می گیریم!
كارشناس مامايي فيروز

سلام
ضمن این که این سایت گزینه ای را به شما پیشنهاد نمی کند تنها توصیه ای که داریم این است که در صورت اقدام برای این عمل ، تحت نظر متخصص زنان باشید و نه هیچ کس دیگر ؛ یک اقدام نابجا می تواند منجر به سقط عفونی ، خون ریزی شدید و ...پشیمانی شود .
در پناه امام عصر آرام و موفق باشید.
 کارشناس مامایی

عزيزم بهتره از اين كار صرف نظر كني .چند تا از آشناهاي من اين كارو كردند و بعدا همشون پشيمون بودن. حتي يكيشون قدرت باروريشو از دست داده.يكيشونم بعد از سه سال مجبور شد عمل سنگيني انجام بده اين آمپولا خيلي عوارض دارند :|

Re: برای سقط جنین سه هفته ای چیکار کنم

بسیار برای نا آگاهی و خودخواهی تون متاسفم. الان علم پیشرفت کرده و با قرص میشه جنین ۹هفته ای رو هم سقط کرد . درد رو حتما داره چون پروسه به هرصورت دردناک هست وچاره ای برای اون نیست. اماعوارضش از نگهداشتن بچه در یک جامعه تباه و نا آگاه و مبارزه با کوته فکریِ مردمانِ بسته وعقب مانده بسیار کمتر هست. امام عصر و ولی فرج از مشکلات اقتصادی و اجتماعی مردم ِایران مطلع هستند؟ یا کاری برای مردم فقیری که پول پوشک و شیر خشک ندارن، می تونن انجام بدن؟ بیکاری ، افسردگی و اعتیاد و عقب ماندگی ذهنی تو جامعه ما بیداد میکنه. پس کسی که به این جوانب و طفل بیگناهی که باید تو این جامعه بزرگ بشه فکر میکنه و سقط جنین رو انتخاب میکنه ، آینده نگری میکنه ووجدان بسیار روشن تر و آگاه تری از کسانی که به گل وگیاه بیشتر اهمیت میدن، داره. بهتره یک نگاه واقعگرایانه به جامعه ای که توش زندگی میکنید داشته باشید و فقط فتوا ندید.در حالحاظر منطق و درست و غلطِ اهدافِ انسا نی، از عرف و شرع فاصله بسیار داره. قبل از اینکه خودتون رو کارشناس مامایی معرفی کنید، مطالعتون رو بیشتر کنید و راهکارهای سالم و درستی ارايه بدید که کمکی برای دخترانِ بیگناهِ قربانیِ جامعه بسته باشه. ازتون ممنون میشم.

دوست عزيز. من دقيقا با كارشناس موافقم. امروزه اينقدر علم پيشرفت داشته كه بشه در هر صورتي از بارداري جلوگيري كرد. حتي اگر ناخواسته كاري انجام بشه باز هم براي جلوگيري راهكارهايي هست. حالا اينكه بعد از اينكه هر كاري خواستي بكني بعد هم براي سقط اقدام كني واقعا خودخواهانه است.قبل از انجام هر كاري بايد اول فكر عواقبش بود اول تصميم بگير بعد انجام بده.

سلام خسته نباشین. لطفا راهنماییم کنین.رابطه پرخطری با همسرم داشتم وقرص اچ دی مصرف کردم ۲عدد. یک هفته از وقت پریودیم گذشته. بی بی چک هم مثبت بوده. چکاری بایدانجام بدم. میترسم قرصا اسیب زده باشن به جنین. که سه هفتشه

عزیزم سقط نکن،خدایی که خودش بچه رو میده صبر باهاش میده،رزق و روزیش هم میده،و....خیلی ها رو اطرافم دیدم که سقط کردن و هم عوارض روحی زیادی دیدن هم جسمی،باید موقع رابطه خیلی دقت کنی حالا هم که دقت بالا نبوده پس مسئولیت بچه رو قبول کن،اون خانمی که در جواب شما حمایت کرده بودن که توی این جامعه صلاح اینه که سقط بشه و از این حرفا،من میگم وقتی خواست خدا و کم دقتی ما باعث شده باید مسئولیت کاری که میکنیم پذیرا باشیم و خدا از اول یه فرشته پاک رو بهمون میده اینکه ما توی تربیتش کم کاری کنیم و ربطش بدیم به جامعه به نظرم خنده داره،این جامعه از تک تک دانایی تشکیل شده که اول توی خانواده تربیت میشم و نمود رفتارهای مارو میگیرین.امیدوارم متوجه منظورم شده باشید،پیروز باشید،یا علی

سلام من دوران پریودم ۳۰م هرماهه مهرماه ۳۰م شدم ولی برای آبان ماه به دلیل استرس بالا و داشتن رابطه جنسی در حد مالیدن بدون ریختن آب منی در روز ۲۶م مهرماه ( پیشاب نامزدمو اطلاع ندارم)تاریخ پریودم عقب افتاد و من مجبور به استفاده از قرص مدروکسی پروژسترون شدم و در ۱۰ آبان هم پریود شدم
پریودیم که تموم شد در روز ۲۴آبان دچار لکه بینی قهوه ای و صورتی رنگ به مدت یک روز شدم از ترس حاملگی از همون شب شروع به خوردن قرص مدروکسی کردم دارم دیوونه میشم یکی سوالمو جواب بده من تازه نامزد کردم میترسم حامله باشم. ایا ازمایش حاملگی بدم؟! از بیبی چک استفاده کنم؟! قرصمو ادامه بدم یا که قطع کنم؟! یبار هم این مشکل برام پیش اومد در زمان اسفند و فروردین امسال.

afsane begi نوشته شده:سلام خسته نباشین. لطفا راهنماییم کنین.رابطه پرخطری با همسرم داشتم وقرص اچ دی مصرف کردم ۲عدد. یک هفته از وقت پریودیم گذشته. بی بی چک هم مثبت بوده. چکاری بایدانجام بدم. میترسم قرصا اسیب زده باشن به جنین. که سه هفتشه
سلام
بسپارید به خدا عزیزم
خودش حفظش می کند
نگران نباشید
موارد تقریبا مشابه داشته ایم که هیچ مشکلی هم پیش نیامده.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “سقط ( از دست رفتن جنین تا هفته 20 بارداری) ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان