خونریزی پس از سقط

سلام . من تازه وارد هستم. لطفا راهنمایی کنید.خیلی به کمک نیاز دارم. من هفته گذشته یعنی 7 اردیبهشت در حالی که در هفته 5 بارداری بودم با استفاده از قرص سقط کردم. که خونریزی بعد از سه روز خیلی خیلی کم شد. ولی بعد از انجام آزمایش خون به دلیل اینکه بتا هنوز بالا بود و ترسیدم از اینکه شاید سقط نشده باشد، مجددا قرص مصرف کردم. این بار درد خیلی کمتر از قبل بود. مرحله دو قرص را در 11 اردیبهشت مصرف کرم. تا الان خونریزی نه تنها قطع نشده بلکه خروج لخته های خونی ادامه هم داره. سوال من اینه که تا کی ممنکه ادامه داشته باشه؟ با توجه به اینکه آخر این ماه یه سفر زیارتی دارم، باید چه کار کنم که دچار خونریزی و لکه بینی نشم و از طرفی زودتر هم قطع بشه؟ آیا قرص ال دی در قطع این خونریزی و لکع بینی اثر داره؟ از کی مصرفش رو شروع کنم؟ با توجه به اینکه سونوگرافی شکمی هم چیزی رو داخل رحم من نشون نداد.
لطفا کمک کنید. خیلی نگرانم

پولک گلم ...درکت میکنم چون همدرد هستیم..منم 5 اردیبهشت در هفته 7 بودم و سقط خود بخودی داشتم ...من بعد از 9 روز تموم شد ولی مجدد لکی بینی دارم هنوز...مامانم میگه اینجوری بهتره که هرچی لخته و این چیزا هست بیاد بیرون...ولی فکر میکنم طبیعی باشه ... حتما یه سری به دکترت بزن
موفق باشی
*خدایا وقتی تو با منی چرا احساس تنهایی!!!
وقتی هوامو داری چرا ترس؟؟؟
وقتی پشتمی چرا نگرانی!!!*

Re: خونریزی پس از سقط

poolak نوشته شده:سلام . من تازه وارد هستم. لطفا راهنمایی کنید.خیلی به کمک نیاز دارم. من هفته گذشته یعنی 7 اردیبهشت در حالی که در هفته 5 بارداری بودم با استفاده از قرص سقط کردم. که خونریزی بعد از سه روز خیلی خیلی کم شد. ولی بعد از انجام آزمایش خون به دلیل اینکه بتا هنوز بالا بود و ترسیدم از اینکه شاید سقط نشده باشد، مجددا قرص مصرف کردم. این بار درد خیلی کمتر از قبل بود. مرحله دو قرص را در 11 اردیبهشت مصرف کرم. تا الان خونریزی نه تنها قطع نشده بلکه خروج لخته های خونی ادامه هم داره. سوال من اینه که تا کی ممنکه ادامه داشته باشه؟ با توجه به اینکه آخر این ماه یه سفر زیارتی دارم، باید چه کار کنم که دچار خونریزی و لکه بینی نشم و از طرفی زودتر هم قطع بشه؟ آیا قرص ال دی در قطع این خونریزی و لکع بینی اثر داره؟ از کی مصرفش رو شروع کنم؟ با توجه به اینکه سونوگرافی شکمی هم چیزی رو داخل رحم من نشون نداد.
لطفا کمک کنید. خیلی نگرانم
سلام با توجه به خونریزی دارید نیاز به مراجعه فوری به پزشک دارید دوست عزیز!
كارشناس مامايي فيروز

سلام به زهره جون و کارشناس مامایی محترم. از دیروز تا الان خونریزی خیلی کم شده یعنی در حد چند قطره بوده از دیروز صبح تا حالا. البته من به خاطر شرایطی که پیش اومد نتونستم برم دکتر ولی امروز حتما این کار رو میکنم. فقط با توجه به کاهش خونریزی و در واقع قطع شدنش من از کی باید مصرف ال دی رو شروع کنم؟ با توجه به سفر زیارتی که در پیش دارم خیلی نگران این قضیه شدم. اصلا این قرص اثری روی لکه بینی بعد از سقط میذاره؟ تو رو خدا راهنماییم کنید. شاید به دکتر دسترسی نداشته باشم. یه سوال دیگه . قرص ال دی منو خیلی چاق میکنه میخواستم بدونم که یاسمین و مارولون کدومشون بهترن؟

سلام گلم
من 8ماه بود که اقدام کرده بودم...و بارداری اولم بود...دکترمم گفتن که این روزا سقط خیلی زیاد شده خصوصا توی بارداری اول و دلیلشم مشخص نیست مگه اینکه جفت رو بدی پاتولوژی...که واسه بارداری اول زیاد واجب نیست این کار رو بکنی...مگه اینکه سقط بازم تکرار بشه...شما چطور؟
بارداری اولتون بود؟چند ماه اقدام بودی؟
در مورد قرص هم نمیدونم باید چیکار کنی..راستش لکه بینی من داره خیلی کم میشه و امیدوارم دیگه آخر این هفته تموم بشه،چون واسه نمازم خیلی معذبم...میخونمش ولی حس خوبی ندارم...من حدود 10روز واسه بارداریم لکه بینی و خونریزی داشتم ...الانم حدود16روزه سقط کردم...بعد از 10روزنموم شد و حتی ترشحامم سفید بود ولی مجدد شروع شد و الان حدود 26 روزه که دستم بنده :x
شما چه مدته ؟؟؟شاید مال شما هم آخراش باشه و دیگه نیازی به مصرف قرص نداشته باشین
برات دعا میکنم که تموم بشه و سفر خوبی رو داشته باشی...ما رو هم حتما دعا کن...واسه منم مخصوص دعا کن که عاشق بچه ام...مرسی عزیزم
موفق باشی
*خدایا وقتی تو با منی چرا احساس تنهایی!!!
وقتی هوامو داری چرا ترس؟؟؟
وقتی پشتمی چرا نگرانی!!!*

[quote="poolak"]سلام به زهره جون و کارشناس مامایی محترم. از دیروز تا الان خونریزی خیلی کم شده یعنی در حد چند قطره بوده از دیروز صبح تا حالا. البته من به خاطر شرایطی که پیش اومد نتونستم برم دکتر ولی امروز حتما این کار رو میکنم. فقط با توجه به کاهش خونریزی و در واقع قطع شدنش من از کی باید مصرف ال دی رو شروع کنم؟ با توجه به سفر زیارتی که در پیش دارم خیلی نگران این قضیه شدم. اصلا این قرص اثری روی لکه بینی بعد از سقط میذاره؟ تو رو خدا راهنماییم کنید. شاید به دکتر دسترسی نداشته باشم. یه سوال دیگه . قرص ال دی منو خیلی چاق میکنه میخواستم بدونم که یاسمین و مارولون کدومشون بهترن؟[/quote
سلام
برای سفر های زیارتی یا هر علت دیگری که بخواهید پریود را عقب باندازید از من می شنوید LD مطمئن تر است و در این مسیر امتحانش را بهتر پس داده اما خود به شخصه شاهد پریود شدن افرادی که قرصهای دیگر را (حتی به نحو صحیح) مصرف کرده بودند ؛ بودم.
البته این یک پیشنهاد است و ممکن است در رابطه با شما اینطور نباشد.
اول از هر چیز هم عزیزم باید یک سونو ار رحم مبنی بر تخلیه کامل رحم داشته باشید
كارشناس مامايي فيروز

سلام. خیلی ممنون از توضیحتون. اگه یادتون باشه گفتم که قرص رو در دو مرحله استفاده کردم. توی فاصله این دو مرحله، یه سونو انجام دادم که همه چی خوب بود. فقط نوشته بود که یک ناحیه اکوفری به ضخامت 10 میلی متر دیده میشه. که بعد اون هم دوباره کلی خونریزی داشتم. الانم دیگه حتی لک بینی هم ندارم. به نظر شما بازم سونو لازمه؟
قرص ال دی رو از کی شروع کنم؟ سفر ما دوم خرداد شروع میشه.
لطفا راهنمایی کنید.

poolak نوشته شده:سلام. خیلی ممنون از توضیحتون. اگه یادتون باشه گفتم که قرص رو در دو مرحله استفاده کردم. توی فاصله این دو مرحله، یه سونو انجام دادم که همه چی خوب بود. فقط نوشته بود که یک ناحیه اکوفری به ضخامت 10 میلی متر دیده میشه. که بعد اون هم دوباره کلی خونریزی داشتم. الانم دیگه حتی لک بینی هم ندارم. به نظر شما بازم سونو لازمه؟
قرص ال دی رو از کی شروع کنم؟ سفر ما دوم خرداد شروع میشه.
لطفا راهنمایی کنید.
سلام مجدد بله تا با سونو از تخله کامل مطمئن نشده ایم نباید دست بر داریم
كارشناس مامايي فيروز

سلام
من متاسفانه برای بار دوم در هفت هفتگی سقط خود به خود کردم ولی به تشخیص دکترم چون مقداری بقایا مانده بود کورتاژ شدم در روز 25 دی از اون روز تا 40 روز خونریزی داشتم ( با وجود مصرف مفنامیک اسید مترژن و ترنسید همچنین دکترم به دلیل مصرف هپارین در زمان بارداری آمپول k دو عدد بهم داد ) با وجود همه اینها همچنان از 40 روز به بعد لکه بینی دارم تا اینکه 5 روز پیش ld رو شروع کردم ولی همچنان لکه بینی دارم حتی بیشتر هم شده! کمکم کنید لطفا
در ضمن سونو هم.رفتم هیچ بقایایی نمونده و یک کیست 4 سانتی هم داشتم.
دکترم داکسی سایکلین داد ولی مصرف نکردم چون داروخانه گفت تداخل داره با ال دی
حالا به نظرتون من همراه با هم مصرف کنم ؟ اشکالی نداره ؟ کمک میکنه به قطع لکه بینی
توروخدا زودتر جواب بدید

سلام
نه پروژسترون ندادند
من دو ماه پیش برای بار دوم سقط داشتم و کورتاژ شدم تو دوران بارداری هپارین مصرف میکردم , تا 40 روز خونریزی داشتم که البته هفته سوم رفتم دکتر که دکتری که کورتاژم کرد نبود
سونوگرافی کرد و فقط گفت بقایا ندارم و کیست 4 سانتی دارم, قرص داکسی سایکلین و قرص ال دی داد و گفت از همین امشب بخور, ولی من اشتباه کردم و نخوردم
از 40 روز تا 55 روز لکه بینی داشتم که شروع کردم به مصرف ال دی هفت روز اول لکه بینی بیشتر شد ولی با شروع مصرف داکسی قطع شد تا 5 روز ولی بعد از 5 روز دوباره لکه آمد و کمر درد و علایم درد پریود را دارم, دکتر خودم اون 7 روز اول گفت اگر بیشتر شد قطع کن که پریود بشی و دوباره ال دی از اول مصرف کن که من ادامه دادم و بهتر شده بودم که بعد 5 روز خوب بودم ولی دوباره آمد لکه
ولی امروز از ماما پرسیدم گفت 7 تا قرص باقیمانده رو بکن روزی دوتا و دوره بعدی از قرص روکین استفاده کن ( من اوایل ازدواج از روکین استفاده میکردم و مشکلی نداشتم )
خواهشا کمکم کنید تا این لکه بینی کنترل بشه.
در ضمن این رو هم بگم که از مفنامیک و مترژن و ترنسید هم کلی استفاده کردم
چیکار کنم توروخدا کمکم کنم
در ضمن تو این دوماه اصلا پریود نشدم و همش در حال خونریزی و لکه بینی بودم
از دو عدد آمپول ویتامین ک هم استفاده کردم

سلام عزیزم
قرص هاتون خوبه
آهن هم اضافه کنید
چون دوبار سقط داشتید شاید دیواره رحم ...باز به کمک داشته باشد تا بتواند که ریزش نکرده و ضخیم شود .
تشخیص یا درمانگر بالینی ست اما ممکنه پروژسترون آنها هم موثر باشد برای این منظور
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “سقط ( از دست رفتن جنین تا هفته 20 بارداری) ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان