سلام از راهنمایتون واقعا ممنونم - کمک بزرگی بهم کردین ! همونطور که گفتین با یه متخصص زنان مشورت کردم ایشونم خیلی عالی راهنمایم کردن و مشکلم حل شد ! خیلی ماهی ی ی ی ی ی ی ی ! :wink:

توروخدا کمکم کنید
سلام من در هفته هشتم حاملگی هستم 2 هفته پیش رفتم سنو گفتن که کیست حاملگی تشکیل شده اما جنین دیده نمیشه دکتر بهم گفت یا برو دوهفته دیگه بیا یا سنو واژنال انجام بده منم چون میترسیدم رفتم وامروز دوباره سنو انجام دادم در سنوگرافی امروز دکتر گفت :کیست اصلا رشد نکرده وجنین هم اصلا دیده نمیشه باید بری سقط کنی و تو اصلا دیگه حامله نیستی
چندتا سوال دارم :1 )اولا الان من حامله هستم یانه من الان لکه بینی دارم که قهوه ای رنگه که از دیروز بیشتر شده
2) امیدی به ادامه حاملگی هست ؟
3)برای سقط کدوم روش بهتره ایا میتونم امیدوار باشم که به طور طبیعی سقط بشه؟ : :?:
4) چه جوری میتونم سقط طبیعی داشته باشم بدونه اینکه (کورتاژ<آمپول <و...) انجام بدم ؟
اگه میتونین بهم ایمیل بزنین فقط زود جواب بدین دارم میمیرم

توروخدا کمکم کنید
سلام من در هفته هشتم حاملگی هستم 2 هفته پیش رفتم سنو گفتن که کیست حاملگی تشکیل شده اما جنین دیده نمیشه دکتر بهم گفت یا برو دوهفته دیگه بیا یا سنو واژنال انجام بده منم چون میترسیدم رفتم وامروز دوباره سنو انجام دادم در سنوگرافی امروز دکتر گفت :کیست اصلا رشد نکرده وجنین هم اصلا دیده نمیشه باید بری سقط کنی و تو اصلا دیگه حامله نیستی
چندتا سوال دارم :1 )اولا الان من حامله هستم یانه من الان لکه بینی دارم که قهوه ای رنگه که از دیروز بیشتر شده
2) امیدی به ادامه حاملگی هست ؟
3)برای سقط کدوم روش بهتره ایا میتونم امیدوار باشم که به طور طبیعی سقط بشه؟ : :?:
4) چه جوری میتونم سقط طبیعی داشته باشم بدونه اینکه (کورتاژ<آمپول <و...) انجام بدم ؟
اگه میتونین بهم ایمیل بزنین فقط زود جواب بدین دارم میمیرم

سلام
بعد از مصرف 6 شیاف سیتو در منزل به مدت چهار ساعت استراحت، والبته بعد از تحمل چند روز درد و خونریزی که امروز 5 روز بعد از مصرف می باشد، را مورد استفاده قرار دادم حال!
می خواهم بپرسم ایا بقایای سقط در داخل رحم من می مونه که احتیاج به کورتاژ داشته باشم؟
البته سن کم (17)و وضعیت تقریبا (تقریبا لاغر ) هستم.
سوال دیگر اینکه ایا اینکار که برای یک بار بر روی من انجام گرفت ایا در آینده ام تاثیر بدی داردیا خیر(اینده بچه دار خواهم شد یا نه؟)

ممنونم

سلام
دوست عزیز! سقط در صورتیکه در وضعیت بهداشتی و زیر نظر متخصص انجام گیرد احتمال عفونت را کمتر می کند اما سقط های غیر قانونی که اغلب غیر بهداشتی نیز هستند، احتمال عفونت شدید و حتی کشنده به دنال خونریزی های بیش از حد، دارند و به دنبال وسیع شدن عوارض، در سلامت فرد و البته در باردار شدن و ادامه ی آن می تواند تاثیر گذار باشد.
علت سقط چه بوده است؟
ایا تحت نظر متخصص انجام شده است؟
حتماً باید تحت نظر باشید و معاینه از نظر عفونت و ... بررسی میزان خون از دست رفته و برطرف کردن کم خونی احتمالی و ...انجام شود.
برای اطمینان از بقایای سقط باید تحت نظر پزشک سونوگرافی انجام شود.
در پناه خدا
كارشناس مامايي فيروز

سلام
من مجبور به سقط شدم توی هفته ی4،دیروز از 12 تا قرص Cytotec استفاده کردم،هر 3 ساعت 2 تا یکی دهانی (زیر زبانی) یکی واژینال.
وقتی می خواستم دومین قرص واژیانال رو استفاده کنم،دیدم خونریزیم شروع شد! بیشتر لخته های خونی. تا امروز صبح.
موقع استفاده از قرص ها هیچ حال بدی نداشتم،دل درد و کمر دردم مثل حالت پریود بود.
من کی می تونم آزمایش بدم که بدونم سقط انجام شده یا نه ؟ و اینکه من از مراقیت های بعد از سقط چیزی نمی دونم،هیچ جا هم توضیحی دربارش ندادن؛ ممکنه کمی توضیح درباره این موضوع بدید؟
ممنون

سلام تعجب میکنم که چه جوری دلتون میاد که بادست خودتون یه موجودزنده رو سقط کنین شماکه به این راحتی میتونین بچه داربشین قدرموقعیتتونو نمیدونین انتظارنکشیدین که ببینین که چقدر سخته من 2ماه پیش نینیم سقط شد به خاطرلکه بینی ا.فسردگی گرفتم نمیدونین چقدر منتظربودم که مامان بشم .حالا میگین که نمیخواستم........کیه که دلش نخوادمامان بشه خیلی ناراحت شدم که این قدر زودتصمیم میگیرن

Re: كمك در مورد سقط

سلام توروخدا به من کمک کنید. من چند روز پیش متوجه شدم باردارم اما یه بچه شیرده دارم و شرایط بچه دوم رو به هیچ وجه ندارم واسه همین دیشب با قرص سایتوتک اقدام به سقط کردم. یکی واژن و یکی هم زیر زبان گذاشتم بعد از 7ساعت خونریزیم شروع شد اما فقط چند ساعت بود بعدش قطع شد. بعد از اون هر 8ساعت تا الان دوبار زیر زبانی گذاشتم. اما خونریزی ندارم دیگه. خواهش میکنم راهنماییم کنید یعنی سقط انجام نشده؟ الان باید چیکار کنم؟

سلام من در هفته چهار بارداری ناخواسته هستم چون بچه شیر خوار دارم تصمیم به سقط داشتم 4تا قرص سیاتیک را در واژن شیاف کردم بعد از تب ولرز و شدت دل درد زیر شکم لکه بینی و مقدار خیلی کم لخته خون داشتم الان 16ساعت از شیاف واژن می گذره اما خونریزی فقط در حد لکه بینی هست نمی دونم چکار کنم دارم دیونه میشم آیا دیگه سقط اتفاق نمی افته تو خدا جوابم زود بدید

سلام
کمکی به سقط انتخابی نمی شود.
دوست عزیزم مادران زیادی مانند شما در دوران شیرخوارگی فرزند قبلی ناخواسته باردارشده اند و به کمک خدا از پس آن بر آمده اند و ...
لزوما همه ی آنها اقدام به سقط نمی کنند و شما نیز دچار مشکل نادری نشده اید عزیزم
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “سقط ( از دست رفتن جنین تا هفته 20 بارداری) ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان