Re: كمك در مورد سقط

سلام
من از قرص سایتوتم استفادهدکردم روز اول خونریزی شدید داشتم و عمل سقط کامل انجام شد خونریزی تا 1 روزو نیم ادامه داشت ولی بعد از اون دیگه خونریزی ندارم . ایا این مدل خونریزی طبیعیه ?

سلام خسته نباشید .ایشالله اینجا یه جواب درست میگیرم.من به خاطر جداشدن از همسرم اقدام به سقط کردم با قرص سایتوتک.روز اول ساعت ۱۲ظهر دوتا واژینال و یکی زیر زبونی گذاشتم.دوباره ساعت ۱ تکرارش کردم.اما فقط گرفتگی شکم و درد در حد پریودی دارم.خونریزی ندارم.فردا صبحش دوباره دوتا واژینال یکی زیر زبونی گذاشتم.بازم همون فقط درد و تب و لرز دارم.هنوز خونریزی اتفاق نیافتاده.چکار کنم.تو روخدا راهنماییم کنید

Mahd38 نوشته شده:سلام خسته نباشید .ایشالله اینجا یه جواب درست میگیرم.من به خاطر جداشدن از همسرم اقدام به سقط کردم با قرص سایتوتک.روز اول ساعت ۱۲ظهر دوتا واژینال و یکی زیر زبونی گذاشتم.دوباره ساعت ۱ تکرارش کردم.اما فقط گرفتگی شکم و درد در حد پریودی دارم.خونریزی ندارم.فردا صبحش دوباره دوتا واژینال یکی زیر زبونی گذاشتم.بازم همون فقط درد و تب و لرز دارم.هنوز خونریزی اتفاق نیافتاده.چکار کنم.تو روخدا راهنماییم کنید
سلام
به پزشکی که کمک به سقط تون کرده مراجعه کنید
كارشناس مامايي فيروز

سلام وقتتون بخیر من ۴روز هست ک از زمان پریودم می گذره و متاسفانه عقب انداختم و بیبی چک زدم و مثبت بود باتوجه ب اختلاف شدیدی ک با همسرم دارم و در حال حاضر دوتا فرزند دیگه هم دارم قادر ب نگهداری نیستم و می خوام سقط انجام بدم البته بودن کورتاژ لطفا راهنماییم کنید ممنونم

سلام عزیزم
ما کمکی در این زمینه نمی کنیم...
توصیه خواهرانه من این است که به خدا اعتماد کنید
به اینکه او بهترین کار رو برای شما می کند
او از شما به شما مهربان تر است داناتر است
قطعا چیزی را می داند که ما نمی دانیم...
و این آزمون اعتماد برای هر کس در زندگی اش می افتد
الان هم شاید آزمون شما باشه
خدایی که می تونه به پاداش حسن ظن داشتن بنده اش به او؛ قلب همسرش رو زیر و رو کنه .اونهم به چشم هم زدنی...
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “سقط ( از دست رفتن جنین تا هفته 20 بارداری) ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 6 مهمان