Re: ساک حاملگی درهفته چندم دیده می شود

مريم عيسوي نوشته شده:سلام عضو جديد هستم يه سؤال داشتم از تاريخ پريودي ام گذشته اما لكه بيني دارم به رنگ صورتي خيلي نگران ام ميشه راهنمايي ام كنيد
سلام
اگر لکه بینی تبدیل به خونریزی قاعدگی نشود احتمال بارداری زیاد است و باید تست دهید.

كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید
تاریخ آخرین پریود من 26 اردیبهشت بود و اینم بگم که خیلی نامنظم پریودام همیشه عقب میافته یکم تیر بتا دادم 180 بود رفتم دکتر گفت بتارو تکرار کن3 تیر تکرار کردم شد 637
به دکترم گفتم تاکید داره که سونو کنم
میخواستم بپرسم الان سونو کنم ساک دیده میشه یا نه
و اینکه به نظرتون بتا خوبه یا نه

سلام
چون پریود بی نظم داشتید پس کلا آن را در نظر نمی گیریم
اولین باری که آزمایش مثبت داشتید حداقل 4 هفته در نظر میگیریم طبق آن الان نزدیک 6 هفته هستید
بله ساک و جنین رویت می شود.
بتا هم خوب است
كارشناس مامايي فيروز

سلام.من 30 مرداد پریود شدم و 28شهریور از مایش بتا دادم بیشتر از 200 بود 30 شهریور رفتم سونو واژینال دکترم گفت ساک تشکیل نشده بهم شیاف پروژسترون داد و گفت ی هفته بعد با ازمایش مجدد بتا برم پیششون .ممکن ساک تشکیل بشه لطفا جوابمو بدین خیلی نگرانم

09370515570 نوشته شده:سلام .من 13تیر رفتم دکتر و گفت ساک حاملگیت تشکیل شده و بتام 200 بود ولی هنوز جنینم نرسیده به ساک امکانش هست که حاملگیم پوچ باشه؟؟؟؟؟
سلام
اگر ابتدای بارداری بوده باشد فعلا نرمال است و باید بعد از 2 هفته سونوی واژینال تکرار شود
كارشناس مامايي فيروز

محمد طاها 1393 نوشته شده:سلام.من 30 مرداد پریود شدم و 28شهریور از مایش بتا دادم بیشتر از 200 بود 30 شهریور رفتم سونو واژینال دکترم گفت ساک تشکیل نشده بهم شیاف پروژسترون داد و گفت ی هفته بعد با ازمایش مجدد بتا برم پیششون .ممکن ساک تشکیل بشه لطفا جوابمو بدین خیلی نگرانم
نه عزیزم زود سونو دادید طبیعی بوده که رویت نشود
كارشناس مامايي فيروز

باسلام
من درتاریخ ۵ آذر اولین روز اخرین پریم بوده ۱۲ دی سه تا بی بی چک گذاشتم اما هر سه بعد از گذشته پنج دقیقه ی خط کمرنگ دیده شد و ی خط پرنگ ۱۳ ازمایش دادم مثبت بود بتا ۱۰۰ بود ایا امکان جنین بدون قلب یا بارداری خارج رحم وجود داره چون یک بار هم سابقه سقط جنین داشتم ممنون میشم اگه جوابمو بدید

م.امین رنجبر نوشته شده:باسلام
من درتاریخ ۵ آذر اولین روز اخرین پریم بوده ۱۲ دی سه تا بی بی چک گذاشتم اما هر سه بعد از گذشته پنج دقیقه ی خط کمرنگ دیده شد و ی خط پرنگ ۱۳ ازمایش دادم مثبت بود بتا ۱۰۰ بود ایا امکان جنین بدون قلب یا بارداری خارج رحم وجود داره چون یک بار هم سابقه سقط جنین داشتم ممنون میشم اگه جوابمو بدید
سلام عزیزم فعلا مورد آنرمالی ندارید
اگر سونوگرافی حداقل 1 هفته پس از آزمایش تون. تا لااقل 5 هفته باشید و جنین دیده شود
بتا را هم میشد پس از 72 ساعت چک کرد و مطمئن شد(از دوبرابر شدنش)
كارشناس مامايي فيروز

سلام
هفته ۴ از اولین روز اخرین قاعدگی هستم. ازمایش بتا عدد ۳۴۵ را نشون می ده. ولی توی سونوگرافی واژینال ساک‌ حاملگی دیده نشده.
دکترم نظرش اینه که احتمال زیاد خارج از رحم هست ولی نهایتا ۷۲ ساعت دیگه گفته برم دوباره ازمایش بتا

نمی دونم شانسی هست که ساک حاملگی دیده بشه؟ بعد از ۷۲ ساعت اگه عدد بره بالا ولی دوباره ساک حاملگی دیده نشه چی؟؟

دقیقا من هم همین مشکل رو دارم دوبار ازمایش خون دادم بتای خونم میره بالا ولی در سونو چیزی دیده نشده خیلی نگرانم باید تا چهارشنبه صبر کنم دوباره ازمایش خون بدهم البته من خیلی زودتر از موعد پریودیم متوجه شدم باردارم. هر کسی که میدونه لطفا جواب بده ما رو از نگرانی نجات بده .

Famini نوشته شده:سلام
هفته ۴ از اولین روز اخرین قاعدگی هستم. ازمایش بتا عدد ۳۴۵ را نشون می ده. ولی توی سونوگرافی واژینال ساک‌ حاملگی دیده نشده.
دکترم نظرش اینه که احتمال زیاد خارج از رحم هست ولی نهایتا ۷۲ ساعت دیگه گفته برم دوباره ازمایش بتا

نمی دونم شانسی هست که ساک حاملگی دیده بشه؟ بعد از ۷۲ ساعت اگه عدد بره بالا ولی دوباره ساک حاملگی دیده نشه چی؟؟
سلام عزیزم بالای 1500 اگر باشد و ساک رویت نشود خارج از رحم احتمالش جدی می شود.
الان هنوز احتمال اینکه در سونوی بعدی داخل رحم دیده شود خیلی زیاد است.
اگر بتا تون دو بربرابر شود شانس خارج از رحم کم می شود
كارشناس مامايي فيروز

سلام من 1 ماه و 8روز از پریودی قبلی ام میگزره رفتم ازمایش بتا 140 بود سونو واژینال هم انجام دادم گفت ساک حاملگی تشکیل نشده، پروژسترون داد و گفت باید ازمایش بتا رو تکرار کنم
دارم از نگرانی میمیرم، چرا تشکیل نشده ساک؟؟؟
ممنون
ارسال پست

بازگشت به “سقط ( از دست رفتن جنین تا هفته 20 بارداری) ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان