سلام
طاهای عزیزم در سونو شواهدی از ساک حاملگی دیده نشده است(noevidence of GS is seen at this time )
باقی سونو نیز نرمال بودن رحم، تخمدانها و عدم وجود توده یا ضایعه و مایع در لگن را بیان کرده است.
دوست عزیزم! با توجه به خونریزی و نیز نتیجه ای که از سونو گرفتیم، باید با جواب سونو به پزشکتان مراجعه کنید .
مراقب خودتان باشید عزیزم

كارشناس مامايي فيروز

با سلام من دکتر رفتم یک سری داروبهم داد و سونووازینال انجام داد ودهانه رحم را پاک سازی کرد داورهاعبارتند از سیتوتک 6 عدد دو عدد بخورم وبقیه را شیاف بگذارم برای چی راهنماییم کنید ک÷سول مفنامیک اسید، آمپول زکسیم ، ویک کپسول آنتی بیوتیک اینها برای چی خوبه ، گفته بود آمپول ها را روزی یک عدد بزن ولی من اولی را دو روز پیش زدم ودومی را نتوانستم برم بزنم اگر امروز بزنم اشکالی دارد فاصله افتاده مشکلی نیست ، قرصهای سیتوتک را تازه دیروز گرفتم آیا مصرف کنم یا خیر چون خونریزی کم شده است
و درد زیادی هم ندارم . باتشکر لطفا مرا راهنمایی کنید

سلام
طاهاجان! میزوپروستول( سیتوتک) برای کمک به روند سقط، می باشد .مکانیسم این دارو هم ایجاد انقباضات رحمی ست. داروها را طبق تجویز پزشک مصرف کنید عزیزم و فاصله نیاندازید.
CEFTIZOXIME هم یک آنتی بیوتیک برای پیشگیری از عفونت می باشد.
و از خصویت استفاده از آنتی بیوتیک ها این است که باید در زمان آنها بسیار دقت کرد.
سلامت و موفق باشید عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

باسلام من پیش دکترم رفتم برای من آزمایش نوشت وانجام دادم جواب آن را برایتان می نویسم
CBC
WBC:8700
RBC:4.75
HEMOGOLOBIN:14.3
HEMATOCRIT:42.0
MCV:88.4
MCH:30.1
MCHC:34.0
PLATELETS:282000

T.S.H:1.5
ANTI MICROSOMAL ANTIBODY (ANTI TOP):7.4
ANTI THYROGLOBULIN AB:81.7
لطفاً مرا راهنمایی کنید با تشکر فراوان

سلام
طاهاجان! تشخیص با درمانگر بالینی و نیز با در نظر گرفتن معیار کیت
آزمایشگاه مورد نظر است اما حدوداً به این قرار است که: شمارش سلولهای خونی
به طور کامل نرمال می باشد(گلبولهای قرمز و خصوصیاتشان و گلبول سفید و
پلاکت و ... نرمال است)
هورمون تیروئید نرمال است.
مقادیر دقیق کیت آزمایشگاهتان را برای آنتی بادی های آخر ذکر کنید.
منتظرم دوست عزیز
كارشناس مامايي فيروز

این دو فاکتور آنتی بادی هستند که در بیماری های تیروئید آنرمال می شوند.
فاکتور اول که در ابتدای بیماری تیروئیدیت یا گواتر بالا می رود در شما اندکی بالاست که البته اینکه این میازن اندک حائز اهمیت است و یا نرمال محسوب می شود با متخصص آن است.
كارشناس مامايي فيروز

Re: ساک حاملگی درهفته چندم دیده می شود

با سلام من سه روز بهد از پریودم که گذشت رفتم ازمایش خون بتام 1500 بود اخر هفته سوم رفتم سونوگرافی شکمی چیزی دیده نشد ساک حاملگی چندم نشان میدهد و با این میزان بتای 1500 ایا امکان حاملگی خارج رحمی یا پوچ میتواند باشد یا این که طبیعی است خیلی نگران هستم با تشکر

سلام من 30 روزه پرید میشدم 1 ابان شدم و 7 پاک شدم 3 اذر تست بارداری با بتا 310 مثبت شد بخاطر درد زیر دلم سونوی وآژینال بهم دادن امروز 6 اذر که 7 روز از پرید نشدنم میگدره رفتم و دکتر نظرش رو گفت خیلی بهم ریختم ایا من در زمان مناسب به سونو رفتم؟
http://zohrehjafari.persianblog.ir/
پیوست ها
IMAG0515.jpg
(75.24کیلو بایت)2588 مرتبه دانلود شده

سلام
دوست عزیزم در تکمیل پاسخی که به پست دیگرتون دادم، اضافه میکنم:
افزایش که خوب بوده ،با چند روز فاصله یک چنین افزایش بتایی داشتید؟
اگر هم بتا به 1500 رسید باید در همان زمان ساک داخل رحم دیده شود.
با اختلاف 1 هفته از سونوی قبلی واژینال.البته تشخیص با درمانگر شماست
كارشناس مامايي فيروز

امروز دوباره تست بتا دادم چهارشنبه عصر 1100 بود امروز ساعت یازده رفتم تست دادم 4024 بوذ
دکتر برام زد ده روز دیگه سونو
ی عادی
اما چون استرس دارم واسه دوشنبه وقت واژینال رو خودم از ازمایشگاه نوبت گرفتم
http://zohrehjafari.persianblog.ir/
ارسال پست

بازگشت به “سقط ( از دست رفتن جنین تا هفته 20 بارداری) ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 17 مهمان