Re:

سلام خسته نباشین من یه سوال دارم خواهشا زود جواب بدین من تواولین سونوگرافی نوشته بود رحم بزرک بوده وحاوی یک ساک حاملگی بدون کیسه زرده بدون قطب رویانی مشاهده می شود که حدودپنج هفته وچهاروز مطابقت دارد ومن هم بعد سیزده روز دیکه رفتم سونوگرافی دادم که نوشته رحم بزرک بوده وحاوی یک ساک حاملگی بیضی شک دارای کیسه زرده به قطر ۱۲میلیمتر میباشد که باحاملگی حدود شش هفته مطابقت دارد فعلا قطب جنینی قابل تشخیصی وجودندارد تخمدان هانمای سونوگرافیک نرمال دارندوتموم شود چرااین طوری شده خواهش جواب بدیدن ممنون میشم

Re:

سلام خسته نباشین من یه سوال دارم خواهشا زود جواب بدین من تواولین سونوگرافی نوشته بود رحم بزرک بوده وحاوی یک ساک حاملگی بدون کیسه زرده بدون قطب رویانی مشاهده می شود که حدودپنج هفته وچهاروز مطابقت دارد ومن هم بعد سیزده روز دیکه رفتم سونوگرافی دادم که نوشته رحم بزرک بوده وحاوی یک ساک حاملگی بیضی شک دارای کیسه زرده به قطر ۱۲میلیمتر میباشد که باحاملگی حدود شش هفته مطابقت دارد فعلا قطب جنینی قابل تشخیصی وجودندارد تخمدان هانمای سونوگرافیک نرمال دارندوتموم شود چرااین طوری شده خواهش جواب بدیدن ممنون میشم

Re: ساک حاملگی درهفته چندم دیده می شود

سلام من 21سالمه و با حساب از اولین روز از آخرین قاعدگی 6 هفته و 4 روز باردارم و رفتم سونوگرافی ساک بارداری 9 میلی بدون جنین اعلام کرد.و5 هفته و 4 روز بارداری تخمین زده شد. گفتن رحم بزرگ هست و هیچ کیست و مایع آزادم دیده نشد . سونو 10 روز بعد دوباره تمدید شد . خواستم بگم این مشکلی داره یا امکان داره حاملگی پوچ باشه خدایی نکرده ؟ از دیروز انقد حالم خراب شده بخاطر این موضوع . و بگین جنین در هفته چندم داخل ساک قرار میگیره ؟

: ساک حاملگی درهفته چندم دیده می شود

سلام .من دیشب سونوگرافی TVS انجام دادم در روز ۱۱ ام‌ازشروع سیکل قاعدگی و دکتر سونوگرافیست به محض ورود به رحم گفت شما باردارید ؟ گفتم نه ! دوباره پرسید مطمانی ؟ دیواره رحمت خیلی ضخیمه و یک ساک حاملگی دیده میشه ۴ هفته وسه روز ولی یکهو پشیمان شو گفت به دستیارش که اینو حذف کن از گزارش فقط نوشت تخمدان‌نرمال رحم طبیعی و همین! سوالم اینه مگر چیزی شبیه ساک میتونه باشه که ساک بارداری نباشه ؟ مثلا کیست رحمی یا حاملگی پوچ و پولیپ میشه شکل کیسه بارداری در روز۳۱ ام حاملگی باشه ؟ خب این آقا هرچی دیده را باید تشخیص میداد وریپورت میکرد...من متاسفانه ساکن شهرخوانسار دراستان اصفهانم وجزیک سونوگرافی نداریم که سابقه اشتباهات هم داشته

sara.s نوشته شده:سلام من تو دو هفته قبل که رفته بودم ساک بدون جنین بود ، دو روز پیش رفتم سونو و هم ضربان قلبشو شنیدم هم گفت که جنین خیلی خوب رشد کرده خیلی هم ورجه وورجه میکرد کوچولو . ممنونم از سایت خوبتون
سلام ساراجان
خداروشکر
امیدوارم همیشه همینقدر خوش خبر باشید!
كارشناس مامايي فيروز

Re: : ساک حاملگی درهفته چندم دیده می شود

motalebipor نوشته شده:سلام .من دیشب سونوگرافی TVS انجام دادم در روز ۱۱ ام‌ازشروع سیکل قاعدگی و دکتر سونوگرافیست به محض ورود به رحم گفت شما باردارید ؟ گفتم نه ! دوباره پرسید مطمانی ؟ دیواره رحمت خیلی ضخیمه و یک ساک حاملگی دیده میشه ۴ هفته وسه روز ولی یکهو پشیمان شو گفت به دستیارش که اینو حذف کن از گزارش فقط نوشت تخمدان‌نرمال رحم طبیعی و همین! سوالم اینه مگر چیزی شبیه ساک میتونه باشه که ساک بارداری نباشه ؟ مثلا کیست رحمی یا حاملگی پوچ و پولیپ میشه شکل کیسه بارداری در روز۳۱ ام حاملگی باشه ؟ خب این آقا هرچی دیده را باید تشخیص میداد وریپورت میکرد...من متاسفانه ساکن شهرخوانسار دراستان اصفهانم وجزیک سونوگرافی نداریم که سابقه اشتباهات هم داشته
سلام عزیزم
پریودتون عادی بود؟
خونریزی نرمال و زیاد و ...؟
از نظر من سونو را هر جور شده در مرکز دیگری تکرار کنید یا لااقل یک آزمایش بتا بدهید
كارشناس مامايي فيروز

سلام هفته ۵بارداریمه و رفتم سنوگرافی و دیده نشد جنین.شکم درد دارم بعضی اوقات مثل شکم دردهای زمانی ک پریود میشدم.دکتر گفت شاید خارج از رحم باشه بارداریت خیلی نگرانم توروخدا کمک کنین ک مشکلی داره یانه

سلام.منم دقیقا همینو مشکل رو دارم هفته پنجم بارداریمه.ساک حاملگی دیده نمیشه و لک بینی هم دارم.یکبار تو سونو واژینال گفتن یه چیز مشکوک به ساک حاملگی دیده شد.ولی چند روز بعدش تو سونو معمولی بازم هیچی نبود.بتام ۴۳۱۳ هست.لطفا راهنماییم کنید

سقط جنين به دليل تشكيل نشدن قلب جنين

خسته نباشين
من ٢٢ ابان چون قلب جنين تشكيل نشده بود دكتر بهم قرص سايتوتك داد،بعد از خوردن تا ١٠ روز خونريزى داشتم،بعد از اون ٢٨ اذر ماه ٧ روز پريود بودم،ولى هنوز پريود نشدم،نزديكى هم داشتيم ولى زمان تخمك گذارى نبودش،بيبى چك هم منفى بود،الان ٨ روزه عقب افتاده پريوديم
ارسال پست

بازگشت به “سقط ( از دست رفتن جنین تا هفته 20 بارداری) ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان