Re: اقدام به بارداری پس از سقط و نا منظم شدن پریود

سلام خسته نباشید من بار اول تالار عضو شدم
اردیبهشت ماه سقط داشتم دوماه بعد پریود هام نامنظم شد ب فاصله یک هفته پریود میشدم دکتر رفتم سونو دادم مشکلی نداشتم گفتن الدی تا دو بسته بخورم منظم بشم بعد اقدام ب بارداری میتونم داشته باشم الان بعد مصرف دو دوره الدی پریود شدم و بعد پاک شدم الان یک هفته گذشته باز سینه هام درد میکنه احساس میکنم میخوام پریود بشم باید چیکار کنم خیلی نگرانم تا حالا اختلال پریودی نداشتم

با سلام ببخشید من بعد از سقط اختلال پریودی پیدا کردم ازین موضوع پنج ماه گذشته سونو دادم مشکلی نداشتم دکتر گفتن دو دوره الدی مصرف کنم الان یک هفته از پریودم میگذره دوباره سینه هام درد میکنه ک پریود بشم باید چیکار کنم راهنماییم کنید

سلام خانم دکتر ببخشید دلیل ریختن دیواره ی رحم چیه؟
من تو دوران مجردیم یک بار پریودم خیلی نامنظم شد و چند ماه پریود نشدم بعد از چندماه یه چیزی شبیه گوشت سفید از واژنم خارج شد که رفتم دکتر گفت دیواره ی رحمت ریزش کرده
الان می خوام اقدام به بارداری کنم برام مشکلی پیش نمیاد؟

الهام سرکانی نوشته شده:با سلام ببخشید من بعد از سقط اختلال پریودی پیدا کردم ازین موضوع پنج ماه گذشته سونو دادم مشکلی نداشتم دکتر گفتن دو دوره الدی مصرف کنم الان یک هفته از پریودم میگذره دوباره سینه هام درد میکنه ک پریود بشم باید چیکار کنم راهنماییم کنید
سلام
اگر دوباره پریود شدید باید مراجعه مجدد داشته باشید
تحت نظر پزشک حاذقی باشید
کورتاژ شده بودید؟
مدروکسی پروژسترون هم ممکن است موثر باشد
كارشناس مامايي فيروز

سلام من صميمه هستم يه سوْال داشتم من هفته چهاردهم سقط داشتم الان شش ماه ميشود در اقدام هستم اما باردار نميشم و پريود من هم بعد از سقط نامنظم هست نميدانم چيكار كنم بسيار استرس دارم لطفا كمك ام كنين

سلام صمیمه جان
بهترین کار برای شما انجام یک سونو گرافی میباشد در صورتیکه در سونو مشکلی وجود نداشته باشد واز نظر عفونت نیز توسط درمانگرتان بررسی شده اید برای منظم شدن پریودتان میتوانید ۲دوره ال دی استفاده نمایید سپس جهت بارداری اقدام نمایید واگر خدای نکرده مجددا بارداری حاصل نشد وپریودها منظم نگردید آزمایشهای هورمونی انجام دهید
كارشناس مامايي فيروز

سلام ببخشید من فروردین سقط زیر ۳ ماه داشتم.از تیر مجدد اقدام برای بارداری داشتیم.ولی هنوز اتفاق نیوفتاد.یه سوال داشتم ایا بعد سقط زیر ۳ماه احتمال بالا رفتن پرولاکتین و علت عدم بارداریم میتونه باشه.؟ایا باید آزمایش پرولاکتین بدم؟

سلام دوست عزيز
اگر سقط در ماه اول اتفاق بیفتد روی پرولاکتین اثری ندارد.بعد از سه ماهه اول بارداری پرولاکتین یکی از هورمون هایی است که افزایش می یابد.در صورتی که قبل از بارداری میزان پرولاکتین بالا نباشد خیلی زود در حد یک الی دو ماه به حد نرمال باز می گردد.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “سقط ( از دست رفتن جنین تا هفته 20 بارداری) ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان