خانومای منتظر برای مامان شدن بیان حرف بزنیم

سلام به همه ی دوستان گلم
لطفا تمام عزیزانی که منتظر مادر شدن هستن بیان و از این روزای انتظارشون بگن بلکه بتونیم همدیگرو دلداری بدیم و به هم امید بدیم و از تجربیات هم بگیم اگر تحت درمان هستیم بیاییم و از نحوه ی درمان و داروهایی که مصرف میکنیم و از زمان تحت درمان بودنمون بگیم
خودم شروع میکنم و منتظر پیامهاتون هستم
من ۳۱ سالمه ۵ ساله که ازدواج کردم بنا به شرایطی قصد بچه دار شدن نداشتیم و بصورت طبیعی جلوگیری داشتیم حدود هفت ماه هست که در اقدام هستم و جلوگیری ندارم که سه ماه آخر رو تحت درمان و مصرف دارو هستم کم کاری تیروئید دارم که با مصرف دارو خوشبختانه کنترلش کردم و آزمایشم این ماه نرمال بود پرولاکتینمم بالا بود که دو ماهه قرص مصرف میکنم همسرم هم یه کمی اسپرم نرمال در آزمایشش کم بود که دوماه دارو مصرف میکنن و فعلا آزمایش رو تکرار نکرده
دو دوره کلومیفن استفاده کردم نتیجه نداد و این ماه در حال مصرف لتروزول هستم که روز ششم هم آمپوا گونال اف دور ناف تزریق کردم امیدوارم این ماه جواب بگیرم چون دیگه واقعا از حرف و حدیثها خسته شدم و از طرفی عید نزدیکه و دید و بازدیدها و سوالهای همه راجع به این جریان
دوستان خیلی دلم گرفته....
کاش امسال عید هممون باردار باشیم و دیگه وقتی کسی ازمون میپرسه با خوشحالی بگیم باردارم... :P

Re: خانومای منتظر برای مامان شدن بیان حرف بزنیم

سلاممم و خسته نباشید
لطفا این موضوع رو زودتر جواب بدین از نگرانی دارم میمیرم
من هفته چهارم حاملگی رو میگذرونم و سه روزی شده لکه بینی مختصری هر روز دارم که با درد کمرم همراهه و دیروز ک رفتم ازمایش دادم تیتر بتا 7032بود و در سونوگرافی گفتن تصویر ناحیه ساک مانند با شکل نامنطم و واکنش دسیدوآیی ضعیف به دیامتر دوازده میلی متر در مجاورت کانال آندومتریال دیده می شود تصویری به نفع فتال پل و کیسه زرده وfhrدیده نشد
دکترم گفت احتمال ده درصد هست که بچه بمونه برات و دو هفته دیگه گفتن سونو رو تکرار کن
لطفا زودتر راهنماییم کنید که از دلهره دارم میمیرم
ارسال پست

بازگشت به “نقطه نظرها، پيشنهادات و سوالات در مورد فيروز”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان