Re: باز هم نشد...

محبوبه د نوشته شده:چند سالته عزیزم؟
سلام عزیزم من سی و یک سالمه هشت ماهه اقدام به بارداری کردم جواب نگرفتم دیگه واقعا خسته شدم مثل دیوونه ها هر ماه تو خودم دنبال علائم بارداری میگردم همش توهم بارداری دارم

سلام بچه ها خوبید منم بعد چهارسال جلوگیری طبیعی تازه دوماهه اقدام کردم ماه اول علایم داشتم تخمدونام درد میکرد کمردرد داشتم ..دوروز قبل پریودم بی بی چک هاله انداخت ...سه تاامتحان کردم سه تاشم بعد یه ربع هاله داشتن هاله شون واضح بود ...تواین مدت داروییم مصرف نکردم ...شش ماهه حتی لب به استامینوفن نزدم ولی بعد دوروز پریود شدم اونم سر موعددیگه آزمایش تدادم..اصلآ جلو عقب ننداختم ولی دل درد شدید داشتم که اصلآ سابقه نداشت ...الآن ماه دوم اقداممه ...پنج روزمونده به وقت پریودیم ..اصلآ علایم نداشتم این ماه ..فقط یه شب خیلی غیرعادی منی که سرماییم بدنم گر گرفت ...به بی بی چکم نمیتونم اطمینان کنم ...برای منم دعاکنید حرفای فامیل کاملآ رو اعصابمه...

حرفای فامیل که همیشه هست متاسفانه منم سی ویک سالمه و دوتا سقط داشتم مشکلو پیدا کردم الان تحت درمانم تا دوباره اقدام کنم انشالله که هممون اینجا به زودی خبر بارداریمونو بدیم خدا یذره باهامون باشه و دلمونو شاد کنه الهی امین

سلام دوست عزیز...شماتاخیر داری ؟چندروز به موعدت مونده
بی بی چک هم احتمال خطا داره ...علایم پریودیو وبارداری دقیقآ مث همن ..نمیشه به علایم اعتماد کرد ...اگه تاخیر داری حتمآ برو آزمایش بده ...انشآلله که بارداری گلم ...بی بی چک مارک مدیکور آبم بریزی روش هاله میندازه خخخخ..نمیشه به مدیکور اعتماد کرد ..بی بی چک مارک انتیک ازهمه بهتره ...درسته دیر نشون میده ولی جوابش قطعیه
ارسال پست

بازگشت به “نقطه نظرها، پيشنهادات و سوالات در مورد فيروز”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 9 مهمان