Re: باز هم نشد...

ara1371 نوشته شده:دیشب واژنم بدتیر کشید یعنی چی میتونه باشه ...بچه ها میگفتن وقت پریودته : (

اره باردارم عزیزم.منم دردش میگیره و ول میکنه از ۳روز قبل پریودم اینجوربودم هرآن فک میکردم الانه ک پریودشم ولی نشدم وتست زدم قبل موعدم ک دوخطه بود ویکیش کمرنگ تربود.انشالا توهم بارداری گلم

ara1371 نوشته شده:28پریود شدم ..الآن 12سیکلمم ...نمیدونم چرا خون پریودیم اینقد تیره ست ...میگن رحمت به احتمال زیاد سرده :(...مال تو رنگ پریودیت چه رنگ بود ؟
سلام عزیزم.ببخشید من نبودم..‌رنگ پریود آخر من نه تیره نبود وخونریزمم خیلی کم بود.الان توی ۸هفتگی هستم.انشالا توهم بارداد میشی

سلام دو ساله ازدواج کردم و 7 ماهه که جلوگیری ندارم.تخمدان پلی کیستیک دارم و پرولاکتینمم هر از گاهی بالا میره دو دوره قرص لتروزول خوردم و در یکی از دوره ها آمپول اچ امی جی دو بار و آمپول اچ سی جی زدم هر دو دوره که قرص لتروزول مصرف کردم سونو واژینال شده و تخمک داشتم یکبار سایز فولیکول 19 و بار دیگه یه فولیکول با سایز 24 داشتم ولی باردار نشدم دکترم هم تعجب کرد.دکتر آزمایش واسه همسرم نوشته.
الان با وجود خوردن قرص آپومتفورمین پریود نشدم و پریودم عقب زده فکر کردم باردارم ولی جواب آزمایش منفیه.
سابقه نازایی نه تو خانواده خودم و نه در خانواده همسرم هس.همسرم هنوز آزمایش نداده.
خیلی نگرانم راهنماییم کنین.ممنونم
ارسال پست

بازگشت به “نقطه نظرها، پيشنهادات و سوالات در مورد فيروز”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان