بارداری

با سلام .من هفته ششم بارداری هستم.دو روزه علایم که داشتم یعنی زیر دل درد و سینه دردم از بین رفته .ویار و حالت تهوع اصلا از اول نداشتم .لطفا راهنمایی کنید .هنوز سونوگرافی ندادم .قراره یک هفته دیگه بزم واسه سونوگرافی .مشکلی واسه جنینم پیش آمده که علایم رو از دست. دادم.

Re:سونوگرافی در شش هفتگی

سلام خسته نباشید .شروع اولین روز از آخرین قاعدگی ده آبان بوده.دوره پریودیم 25روزه هست.با این تفاسیر دکتر میگن هفته ششم و دوسه روزمه.کمی لک دیدم که مراجعه کردم به دکتر و سونوگرافی از روی شکم انجام دادن واسم که گفتن کیسه آبم مشخصه اما جنین درونش مشخص نیست و گفتن که کیسه آبم نسبت به 6هفته کمی کوچیک.گفتن دوهفته دیگه دوباره مراجعه کنید.الآن خیلی نگرانم که چرا جنین رو ندیدن .؟؟؟؟؟
با تشکر
آخرین ويرايش توسط 4 on زهرا368, ويرايش شده در 0.

Re: بارداری

با سلام
28 آبان پریود شدم و3آذر پریودم تموم شد بعداز اون یک شب در میان نزدیکی داشتم تا روز 21 آدر خونریزی داشتم به مدت دوروز بعداز دوروز پاک شدم بیشتر علائم لانه گزینی مثل خستگی تکرر ادار بعداز اون یبوست ودر ناحیه سینه هم احساس درد دارم
25 آذر از بی بی چک استفاد کردم منفی بود میخواستم بدونم با توجه به اینکه دوره پریودی نامنظم دارم و هرماه تقریبا تا ده روز هم شده که پریودم عقب بیافته و بعد سه سال به مدت دوماهه که نزدیکی دارم
امکان داره نشانه های بارداری باشه خیلی ممنون میشم که جواب بدین

Nasrin 58 نوشته شده:با سلام
28 آبان پریود شدم و3آذر پریودم تموم شد بعداز اون یک شب در میان نزدیکی داشتم تا روز 21 آدر خونریزی داشتم به مدت دوروز بعداز دوروز پاک شدم بیشتر علائم لانه گزینی مثل خستگی تکرر ادار بعداز اون یبوست ودر ناحیه سینه هم احساس درد دارم
25 آذر از بی بی چک استفاد کردم منفی بود میخواستم بدونم با توجه به اینکه دوره پریودی نامنظم دارم و هرماه تقریبا تا ده روز هم شده که پریودم عقب بیافته و بعد سه سال به مدت دوماهه که نزدیکی دارم
امکان داره نشانه های بارداری باشه خیلی ممنون میشم که جواب بدین
با توجه به سابقه ی 10 روز تاخیر در گذشته پس لااقل تا 7 دی ماه باید انتظار تعویق داشته باشیم
اگر هم آن خونریزی را لانه گزینی بگیریم، حدود 10 روز پس از آن ممکن است بی بی چک مثبت شود
كارشناس مامايي فيروز

سلام من ٣٢ سالمه يه سونو انجام دادم نوشت توده هيپواكوئيك به قطر ٢٩ ميلي در ديواره خلفي ميومترديده ميشه اين چيه؟؟و اينكه من پريودهام به اين صورته ٢٥ ارديبشهت ٢٢ خرداد٢٩ تير٣١ مرداد١ مهر٣ ابان و ٣ آذر ميخاستم ببينم ميشه زمان تخمك گذاري رو بهم بگيد و اينكه اين توده امكان اينكه مثلا يكم براي اقدام به بارداري مشكل ايجاد كنه يعني سريع باردار نشم با بار اول وجود داره؟؟ضمنا من عقد هستم و دو ماه ديگه تا يخ عروسي من هست هنوز باكره ام واي تاريخ ٢٤ آذر يه رابطه بدون دخول داشتم و به هيچ عنوان مني داخل نشد ولي پيشاب و نميدونم ايا در زمان تخمك گذاري بوده و اينكه احتمال حاملگي حقدر هست بايد دوماه صبر ميكردم :cry:توروخدا جوابمو بدين خيلي نگرانم در حال انجام كارهاي عروسي هستيم

FATI 1230 نوشته شده:سلام برای دفع جنین مرده چیکار کنم خاهشا راهنماییم کنید ؟؟
دارو گیاهی معرفی کنید
پزشک و داروی مناسب
سریعا
وگرنه خطر عفونت و تهدید جان مادر مطرح است
كارشناس مامايي فيروز

ناشناس٣٢ نوشته شده:سلام من ٣٢ سالمه يه سونو انجام دادم نوشت توده هيپواكوئيك به قطر ٢٩ ميلي در ديواره خلفي ميومترديده ميشه اين چيه؟؟و اينكه من پريودهام به اين صورته ٢٥ ارديبشهت ٢٢ خرداد٢٩ تير٣١ مرداد١ مهر٣ ابان و ٣ آذر ميخاستم ببينم ميشه زمان تخمك گذاري رو بهم بگيد و اينكه اين توده امكان اينكه مثلا يكم براي اقدام به بارداري مشكل ايجاد كنه يعني سريع باردار نشم با بار اول وجود داره؟؟ضمنا من عقد هستم و دو ماه ديگه تا يخ عروسي من هست هنوز باكره ام واي تاريخ ٢٤ آذر يه رابطه بدون دخول داشتم و به هيچ عنوان مني داخل نشد ولي پيشاب و نميدونم ايا در زمان تخمك گذاري بوده و اينكه احتمال حاملگي حقدر هست بايد دوماه صبر ميكردم :cry:توروخدا جوابمو بدين خيلي نگرانم در حال انجام كارهاي عروسي هستيم
سلام
عزیزم نگران نباشید
کلا برای این دوران رو شیرین بگذرانید و استرس نداشته باشید برای روابط تون (نه فقط برای نزدیکی) از کاندوم و یا قرص پیشگیری(کلا بخورید) استفاده کنید.
چون پیشاب هم می تواند حاوی اسپرم باشد
پریودهای خیلی منظمی ندارید که بتوان حدث زد
اما به نظر می رسد طبق سیکلهای آخرتون که 32 روزه، 32 و 32 و 30 روزه بوده ، حدود روزهای 14 تا 22 به تخمک گذاری محتمل تر است.
اما این به این معنا نیست که روزهای دیگر راحت بدون پیشگیری و .. باشید چون بعید نیست سیکلتون یکباره طولانی تر و یا کوتاه تر شده باشد و ...
كارشناس مامايي فيروز

با سلام و خسته نباشید،من 34 دارم که 6 ماه پیش سقط طبیعی در 6 هفته داشتم و الان دو ماهه که اقدام کردم برا بارداری متاسفانه نتیجه ای نداشته خیلی نگرانم باید برم دکتر؟در صورتی که در بارداری اول با اولین اقدام باردار شدم،و بچه هم ندارم،چک آپ هم چند وقت پیش دادم مشکلی ندارم،شوهرم میگه برو دکتر ،ممنون میشم راهنماییم کنین

سلام عزیزم
تا 4 ماه اقدام که طبیعی ست
کلا یک شب در میان هم اقدام کنید
با توجه به سن تون اگر این سیکل نتیجه نگرفتید حدود 10 سیکل یک سونو داشته باشید تا سایز فولیکول تون مشخص شود
كارشناس مامايي فيروز

با سلام
ببخشيد من ٢٩ سالمه بارداري اولم هست هفته پيش١٢/٦ سونو دادم پزشك كيسه جنيني يولك ساك رو ديد ولي فتال پل و ضربات جنين رو نديد.سن رو ٦ هفته گفت( البته از خودم پرسيد و نمي دونم بر اساس اون گفت يا سايز)
ديشب نزديك ١٠ سي سي خونريزي داشتم خيلي ترسيدم شياف پروژسترون استفاده كردم كاملا قطع شد و ديگه هيچ لكه اي نداشتم
صبح رفتم سونو كيسه جنيني ، دو يولك ساك و يك محور جنيني ديد ولي ضربان نداشت و سن رو باز ٦ هفته گفت
گفتم كه هفته پيش هم به من ٦ هفته گفتن گفت ممكنه پوچ باشه
ولي ١٠ روز صبر كنم
الان خيلي مي ترسم
اينم بگم من تا هفته پيش فقط يك مقدار كم حالت تهوع داشتم كه اين چند روزه قطع شده ، نمي دونم اين علامت بديه يا نه
ممنون ميشم منو راهنمايي كنين
حالا مي خوام ببينم ممكنه حاملگي من پوچ باشه؟ ممكنه دو قلو باشه هنوز؟
ارسال پست

بازگشت به “نقطه نظرها، پيشنهادات و سوالات در مورد فيروز”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان