پریود

سلام خدمت کارشناس محترم
خواستم بپرسم روز اول پریود چطور محاسبه میشه میخوام بدون اگه روز اول فقط در حد لک باشه و خونریزی از فرداش شروع بشه باید از همون روز که لک میشیم حساب کنیم؟
مثلا من بیست آذر لک شدم و امروز که بیست و یکم هست خونریزیم شروع شده و ازونجایی که باید از روز پنجم کلومیفن بخورم باید از روز لک حساب کنم یا از شروع خونریزی؟

Re: پریود

سلام خسته نباشید.
من درروزپنجم پریودیم که لکه بینی نداشتم سکس درحمام داشتم که شوهرم شک داشت که اب منی ریخته شده است یانه من فوراخودم راشست وشوکردم وفرداشب ان دوتاقرص اورژانسی ۷۵٪خوردم. می شه لطفاراهنمایی کنیدکه امکان بارداری هست😭کی پریودمی شم😔

سلام دوست عزیز
با توجه به اینکه در روز پنجم پریود فولیکول مناسبی در تخمدان وجود ندارد و همچنین مصرف قرص اورژانسی احتمال بارداری ضعیف است.استفاده از قرصهای اورژانسی معمولا باعث نامنظمی در پریود برای چند دوره بعدی میشوند.جهت اطمینان دوهفته بعد از سکستان آزمایش بتا انجام دهید
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوست عزیز
نگران نباشید قرص اورژانسی رو به موقع استفاده کرده اید.وهمانطور که عرض کردم در روز پنجم پریود معمولا فولیکول مناسبی برای باردار شدن در تخمدان وجود ندارد پس احتمال حاملگی هم بسیار ضعیف است.ولی جهت اطمینان دو هفته بعد از سکس آزمایش بتا انجام دهید.چون در حال حاضر هیچ آزمایشی وجود ندارد که نشان دهد شما باردار هستید یا نه.امیدوارم پاسخ خود را گرفته باشید
كارشناس مامايي فيروز

ویه سوال دیگه دلیل دردگرفتن خروسک چیه؟؟؟؟ واینکه وقتی پریودیم تموم می شه وپاک می شم کنارپاهام پوسته پوسته می شه وقرمزوخیلی می سوزه یعنی پایین مجرای ادراریم وقسمت باسنم خیلی معذرت می خوام طوری که ببخشید ادرارکه می کنم سوزش دارم وتازه بعدازپریودیم بایددستم بندبشه به خوب کردن کناره های پام می شه لطفاراهنمایی کنیدچون مادرمم همین مشکل روداره 🙏

سلام دوست عزیز
این خونریزی مربوط به خوردن قرص اورژانسی میباشد .اگر موعد پریودتان به تاخیر افتاد آزمایش بتا انجام دهید.منظورتان از درد خروسک را متوجه نشدم.ولی پوسته شدن های کنار پاهایتان بعد از پریود ،نیاز به معاینه دارد وپس از معاینه به راحتی قابل درمان است
كارشناس مامايي فيروز

خیلی ممنون ازپاسخگوییتون. منظورم اینه که داخل خروسک هنگام نشستن یاخیلی ببخشیدادرارکردن دردمی گیره دلیلش چی می تونه باشه ایادلیلش سکس می تونه باشه؟شماراه درمان وپمادو..برادرمان چیزی تجویزمی کنید؟؟

سلام دوست عزیز
علائمی که ذکر میکنید گاها در عفونتهای ادراری یا عفونتهای تناسلی دیده می شود.بدون معاینه نمیتوان برای شما دارو تجویز نمود.در اسرع وقت مشکلتون رو با پزشک در میان بگذارید
كارشناس مامايي فيروز

سلام روز بخیر
من دوران پریودیم ۷ روزس البته ۲ ۳ روز اخر یا لکی نمیبینم یا اگرم ببینم لک خیلی کمرنگی هست.. روز بعد اینکه پریودیم تموم شد رابطه داشتم و قرص اورژانسی استفاده کردم و الان بعد ۵ ۶ روز دوباره خونریزی دارم! میشه بگید دلیلش چیه؟ ممنون میشم :roll:
ارسال پست

بازگشت به “نقطه نظرها، پيشنهادات و سوالات در مورد فيروز”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان