بارداری

سلام من یه سال و نیمه که ازدواج کردم دقیقا 11 ماهه که پیشگیری طبیعی داشتیم. الان 7 ماهه که اقدام کردیم. من از علایم بارداری فقط سفتی و درد داشتن سینه ها و گرمای شدید بدن رو دارم. هنوز سه چهار روز از پریودم مونده. آیا این علایم بارداری میتونه باشه؟

Re: بارداری

با سلام
من آبان ۹۵ سقط داشتم دکترم گفت باید چندماهی صبر کنم برای بارداری بعدی. بخاطر افسردگی و استرس زیاد شوهرم اجازه نداد باردار شم حالا بعد ازگذشتن چند ماه دوباره دوماهی میشه که اقدام کردیم واسه بارداری ولی نشدم.چطور باید مطمءن بشم تخمک گذاری انجام میشه یاخیر.ماه قبلی کیت استفاده کردم فقط ۲روز خط کمرنگ داشت.ممنون میشم راهنماییم کنین

AsalAriaei نوشته شده:با سلام
من آبان ۹۵ سقط داشتم دکترم گفت باید چندماهی صبر کنم برای بارداری بعدی. بخاطر افسردگی و استرس زیاد شوهرم اجازه نداد باردار شم حالا بعد ازگذشتن چند ماه دوباره دوماهی میشه که اقدام کردیم واسه بارداری ولی نشدم.چطور باید مطمءن بشم تخمک گذاری انجام میشه یاخیر.ماه قبلی کیت استفاده کردم فقط ۲روز خط کمرنگ داشت.ممنون میشم راهنماییم کنین
حدود 11-12 سیکل سونو دهید
كارشناس مامايي فيروز

motamedi نوشته شده:دمای بدنم در طول ماه بین 35/6 تا 35/9 ایا با ابن دما احتمال تخمک گداری هست یا خیر؟ چه دمایی باعث تخمک گذاری میشود؟چه خوراکیهایی به تخمک گداری کمک میکنند
لطفا خواهشن جواب بدید ممنونم
به این شکل متوجه نمی شویم
بازفایش دمایی که جند روز پایدار بماند و ... نشان از رخداد تخمک گذاری در روز قبل آن افزایش دما می دهد.
کلا مدل گذشته نگر دارد.
سونوگرافی حدود 12 سیکل 1 بار برای مطلع شدن، معتبر است
كارشناس مامايي فيروز

سلام
من شنبه این هفته رفتم آزمایش خون منفی بود بتا هم ۳بود اما بی بی چک رو دو روزقبل گرفتم مثبت بود دیشب هم گرفتم مثبت بود سنوگرافی که دکتر شنبه گرفتن چیزی دیده نشد وفقط ضخامت دیواره رحم رو نشون داد الان من باردار هستم یا نه؟

سلام
من شنبه این هفته رفتم آزمایش خون منفی بود بتا هم ۳بود اما بی بی چک رو دو روزقبل گرفتم مثبت بود دیشب هم گرفتم مثبت بود سنوگرافی که دکتر شنبه گرفتن چیزی دیده نشد وفقط ضخامت دیواره رحم رو نشون داد الان من باردار هستم یا نه؟

s.saburi نوشته شده:سلام
سلام
عزیزم اگر بی بی چک هر بار از یک مارک بوده پس نمی توانیم نسبت به مثبت بودنش بی توجه باشیم.
ضخامت دیواره ی رحم هم در ابتدایی بارداری ها(که زود سونو داده ایم ) گزارش می شود.
با توجه به همه ی اینها با اختلاف 5 روز از آزمایش قبلی، آزمایش را تکرار کنید(در مرکز معتبر)
در این سیکل اخیرتون آمپول hcg تزریق نکرده بودید؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید ،من اسفند۹۵بعلت بارداری پوچ سقط داشتم وبعد از اون از اواخر تیر ۹۶اقدام کردم برا بارداری ولی هنوز باردار نشدم ،پریودیمم منظمه و سیکل قاعدگیم سی روزه ست ،اینم بگم که سه ماه به تجویز دکتر متخصص قرص اچ دی خوردم برا جلوگیری از بارداری الان دقیقا نمیدونم چیکار کنم برا اینکه مشکلمو پیدا کنم لطفا راهنمایی کنید

سلام خانوم دکتر. وقت شما بخیر.‌من‌دوره اول قرص کلومیفت و آمپول رو ماه پیش استفاده کردم و از شب بعداز تزریق هم به شکل بکشب درمیون نزدیکی داشتم تا روز ۱۷ پریود. لیکن تستم‌منفی بود . این‌ماه دور دوم رو استفاده کردم و ۱۴ آذر روز ۱۴ پریودمه که بایستی مجدد آمپول بزنم.میشه راهنمایی بفرمایین دلیل منفی شدن تستم‌چی بوده و امکان داره این‌ماه باردار بشم؟ ممنونم
ارسال پست

بازگشت به “نقطه نظرها، پيشنهادات و سوالات در مورد فيروز”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان