Re: بارداری

Zahra joon نوشته شده:سلام خسته نباشید ،من اسفند۹۵بعلت بارداری پوچ سقط داشتم وبعد از اون از اواخر تیر ۹۶اقدام کردم برا بارداری ولی هنوز باردار نشدم ،پریودیمم منظمه و سیکل قاعدگیم سی روزه ست ،اینم بگم که سه ماه به تجویز دکتر متخصص قرص اچ دی خوردم برا جلوگیری از بارداری الان دقیقا نمیدونم چیکار کنم برا اینکه مشکلمو پیدا کنم لطفا راهنمایی کنید
سلام
حدود 12 سیکل سونوی بررسی فولیکول دهید ببینیم که آیا تخمک گذاری تون مشکل دارد یا خیر

كارشناس مامايي فيروز

پستجمعه 10 آذر 1396, 12:13 pm

سلام خانوم دکتر. وقت شما بخیر.‌من‌دوره اول قرص کلومیفت و آمپول رو ماه پیش استفاده کردم و از شب بعداز تزریق هم به شکل بکشب درمیون نزدیکی داشتم تا روز ۱۷ پریود. لیکن تستم‌منفی بود . این‌ماه دور دوم رو استفاده کردم و ۱۴ آذر روز ۱۴ پریودمه که بایستی مجدد آمپول بزنم.میشه راهنمایی بفرمایین دلیل منفی شدن تستم‌چی بوده و امکان داره این‌ماه باردار بشم؟ ممنونم

پستجمعه 10 آذر 1396, 12:13 pm

سلام خانوم دکتر. وقت شما بخیر.‌من‌دوره اول قرص کلومیفت و آمپول رو ماه پیش استفاده کردم و از شب بعداز تزریق هم به شکل بکشب درمیون نزدیکی داشتم تا روز ۱۷ پریود. لیکن تستم‌منفی بود . این‌ماه دور دوم رو استفاده کردم و ۱۴ آذر روز ۱۴ پریودمه که بایستی مجدد آمپول بزنم.میشه راهنمایی بفرمایین دلیل منفی شدن تستم‌چی بوده و امکان داره این‌ماه باردار بشم؟ ممنونم

سلام خسته نباشید، جنین من در هفته دوازده سقط شد ، الان دو هفته از این موضوع میگذره هفته پیش سونوگرافی رفتم اندازه بقایا ۳۲mm بود دکتر فرصت یک هفته دادن که خود به خود دفع بشه وگرنه کورتاژ کنم بعد از یک هفته دوباره سونوگرافی رفتم اندازه به ۹mmکاهش پیدا کرده آیا با پریودی دفع میشود یا احتیاج به کورتاژ هست . با تشکر

سلام خسته نباشید من در هفته دوازده سقط داشتم هفته پیش سونوگرافی رفتم اندازه بقایا ۳۲ mm بود دکتر یک هفته فرصت دادن تا خود به خود دفع بشه اگر نشد کورتاژ کنم بعد از یک هفته دوباره سونوگرافی رفتم بقابا ۹mm شده آیا با پریودی باقی مانده دفع میشود یا احتیاج به کورتاژ هست . با تشکر

Beti1353 نوشته شده:پستجمعه 10 آذر 1396, 12:13 pm

دوست عزیزم باردار نشدن دلیل بر نداشتن تخمک گذاری نبوده
بلکه یک زوج سالم هم حداقل 4 ماه ممکن است منتظر بمانند تا بارداری رخ دهد
باید زمان بدهید
مورد دوم اینکه برای رخداد بارداری علاوه بر تخمک گذاری، باید اسپرم های مرد و لوله های زن هم نرمال باشد
كارشناس مامايي فيروز

صبا عبدی نوشته شده:سلام خسته نباشید من در هفته دوازده سقط داشتم هفته پیش سونوگرافی رفتم اندازه بقایا ۳۲ mm بود دکتر یک هفته فرصت دادن تا خود به خود دفع بشه اگر نشد کورتاژ کنم بعد از یک هفته دوباره سونوگرافی رفتم بقابا ۹mm شده آیا با پریودی باقی مانده دفع میشود یا احتیاج به کورتاژ هست . با تشکر
سلام
دارو برای خونریزی و ... هم به شما دادند که کمک به تخلیه شود؟
كارشناس مامايي فيروز

با سلام
مت ماه گذشته 25 آبان پریود شدم و دوره سیکلم 27 تا 29 روزه است. روز 8 آذر تخمک گذاری بود الان سه روز مانده به پریودی خونریزی داشتم البته نسبت به پریودای قبلی مقدارش کم بود و هنوز هم ادامه دارد. امکان دارد خونریزی لانه گزینی باشد. مقدار خونریزی کم است ولی با همان شکل و رنگ دوران پریودی است. علائم بارداری اصلا ندارم. به نظرتون باردار هستم یا نه؟ چند روز بعد از تاخیر پریودی باید از بی بی چک استفاده کنم؟ راهنمایی کنید میترسم باردار نباشم.
من دوماهه اقدارم به بارداری کردم و دوساله ازدواج کردم و همیشه به طور ظبیعی جلوگیری کردم و از قرص های جلوگیری استفاده نکردم.
ارسال پست

بازگشت به “نقطه نظرها، پيشنهادات و سوالات در مورد فيروز”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان