لك بيني

سلام
من در هفته ٦ بارداري هستم ٤ روز لك بيني قرمز دارم با توجه به اينكه ديابت بارداري گرفتم و انسولين ميزنم ديروز سونو رفتم گفت جنين. زنده قلب هم تشكيل شده شياف بايد استفاده كنم اما لك بيني قطع نشده اين خطر ناك است؟

Re: لك بيني

سلام در هفته 4 بارداری هستم 4 یا 5 روزه لک بینی دارم خون ابه مانند هست بعضی وقتا پرنگتر میشه.دکتر برام شیاف داد مصرف ک کردم حساسیت دادم و زیر سرم رفتم خیلی استرس دارم کارم شده گریه ایا امکان سقط جنین هست لطفا راهنماییم کنید

سلام در هفته 4 بارداری هستم 4 یا 5 روزه لک بینی دارم خون ابه مانند هست بعضی وقتا پرنگتر میشه.دکتر برام شیاف داد مصرف ک کردم حساسیت دادم و زیر سرم رفتم خیلی استرس دارم کارم شده گریه ایا امکان سقط جنین هست لطفا راهنماییم کنید :cry:

سلام در هفته 4 بارداری هستم 4 یا 5 روزه لک بینی دارم خون ابه مانند هست بعضی وقتا پرنگتر میشه.دکتر برام شیاف داد مصرف ک کردم حساسیت دادم و زیر سرم رفتم خیلی استرس دارم کارم شده گریه ایا امکان سقط جنین هست لطفا راهنماییم کنید :cry:

الميرا٦٧٠ نوشته شده:سلام
من در هفته ٦ بارداري هستم ٤ روز لك بيني قرمز دارم با توجه به اينكه ديابت بارداري گرفتم و انسولين ميزنم ديروز سونو رفتم گفت جنين. زنده قلب هم تشكيل شده شياف بايد استفاده كنم اما لك بيني قطع نشده اين خطر ناك است؟
سلام
اگر سونو نرمال است دیگر نگران نباشید
ابن وضعیت در بارداری های بسیاری رایج است
قطع لکه بینی ام ممکن است زمان ببرد
حداقل تا 1 هفته پس از مصرف شیاف
البته برخی درمانگر ها دوز رو دوبرابر می کنند یعنز هر 12 ساعت
برخی آمپول پرولوتون تجویز می کنند
شیاف هم سیکلوژست بهتر است
كارشناس مامايي فيروز

mahsaazari نوشته شده:سلام در هفته 4 بارداری هستم 4 یا 5 روزه لک بینی دارم خون ابه مانند هست بعضی وقتا پرنگتر میشه.دکتر برام شیاف داد مصرف ک کردم حساسیت دادم و زیر سرم رفتم خیلی استرس دارم کارم شده گریه ایا امکان سقط جنین هست لطفا راهنماییم کنید :cry:
سلام
دوست عزیز اگر سونو نرمال است که شما هم مانند دوست قبلی نباید نگران باشید
در غیر این صورت آخرین سونو رو بگذارید لطفا
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوستان ٤روز از پريودم رد شد و بي بي زدم خط كمرنگ افتاد دوباره روز بعدش زدم و مثبت شد ٢تاشم.اما بالافاصله بعد مثبت شدن خونريزي كردم و اول فك كردم لانه گزينيه،بعدش ديدم نه تيره خون مياد يكم چندتا هم لخته اومد،همه جاهم بسته بخاطر عيد فطر.امروز رفتم بيمارستان ازمايش نوشت رفتم ازمايش ادرار دادم اومدم ديدم منفي،حالا خانومه ميگه بي بي مثبت شده بيا برو پيش دكتر شايد بارداري،اما من ميگم ازمايش منفي ديگه برم پيش دكتر كه چي بشه ولش كنم نه؟

Mina123 نوشته شده:سلام دوستان ٤روز از پريودم رد شد و بي بي زدم خط كمرنگ افتاد دوباره روز بعدش زدم و مثبت شد ٢تاشم.اما بالافاصله بعد مثبت شدن خونريزي كردم و اول فك كردم لانه گزينيه،بعدش ديدم نه تيره خون مياد يكم چندتا هم لخته اومد،همه جاهم بسته بخاطر عيد فطر.امروز رفتم بيمارستان ازمايش نوشت رفتم ازمايش ادرار دادم اومدم ديدم منفي،حالا خانومه ميگه بي بي مثبت شده بيا برو پيش دكتر شايد بارداري،اما من ميگم ازمايش منفي ديگه برم پيش دكتر كه چي بشه ولش كنم نه؟
آزمایش بتا در خون رو ندادید؟
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “نقطه نظرها، پيشنهادات و سوالات در مورد فيروز”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 24 مهمان