اعتقاد به فال نخ و سوزن

(یه سوزن به نخ اویزون کنین بگیرین روی نبض دستتون ببینین چه جوری حرکت میکنه شاید این راست باشه ومنو اروم کنه ازدوتاییمون اول به شکل خط راست حرکت میکرد بعد دایره ای بعدش دوباره خط راست بعد هم وایستاد ببینم از شما چجوریه راسته دروغه امتحانش کنین )
دوستان گلم نظرتون در مورد این جمله چیست؟ :D

یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

جاری خاهرم اعتقاد داره الان هم بارداره گفته براش پسر افتاده ببینم راست میشه :mrgreen: :mrgreen:
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

من باردارنیستم ولی برای خودم وشوشو گرفتم 3بچه دراومد شماهم امتحان کنید ببینم راسته یا دروغ فقط نمیدونم خط راست دختره یا پسر وحرکت دایره ای هم همچنین :?:

والا من خاهرم از طریق وب برام توضیح داد دایره ای یعنی بزودی باردار میخام برم تهران میگم خاهرم یا جاریش برام بگیره عزیزم

بچه ها من به این چیزا هیچ اعتقادی ندار به نظر من فقط خدا سرنوشتو رقم میزنه اونم با دعای ما هم برا خودمون هم برا دوستامون :P
وخدایی که در این نزدیکی است ........

برای سرگرمی ودل خوش کردن خوبه من دوست دارم وگرنه همه چیز دست خداست اونه که تعیین میکنه همه سرنوشت مارو :P :P

سلام بنظر من اگه به فالی اعتقاد داشته باشی ایندت رو میگه من یک مدت به فال پاستور اعتقاد داشتم هرکاری میخواستم انجام بدم اول فال میگرفتم اما گذاشتمش کنار :|
* ملیکای من هدیه خدا و بیمه آقا امام رضا (ع) *

ممنونم خدا جون... واسه این تجربه منحصر به فرد که شبیه هیچ حس دیگه ای نیست...

ممنون نازی وبقیه دوستان منم اعتقاد ندارم فقط به خاطر اینکه دلم خوش بشه گفتم یکی از شماها امتحان کنه زحمتی نداره امتحان کنید دیگه هنوز منتظر جوابم

:D سلام ناجی جونم من چون گفته بودی امتحان کردم 3تا اومد اولی پسر بعد دختر بهد پسر جالبه چون من بچه اولم که 5ماهه سقط شد پسر بود.ببین خط صاف پسره ودایره دختر.......ولی واقعیت اینه که همش الکی وسر کاریه وخرافاته در هر صورت برات انجام دادم ودرست شد جالب بود

شو شو هم حسابی مسخرم کرد وخندید که با فوق لیسانس چه کارایی میکنی :D :D :D
الهی به امید خودت ...ای خدای من...

ناجی جون فال جدید چی داری؟؟؟؟؟ اگه فال جدید داری پایتیم بیا فال بگیریم. :P
* ملیکای من هدیه خدا و بیمه آقا امام رضا (ع) *

ممنونم خدا جون... واسه این تجربه منحصر به فرد که شبیه هیچ حس دیگه ای نیست...
ارسال پست

بازگشت به “نقطه نظرها، پيشنهادات و سوالات در مورد فيروز”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 30 مهمان