خوبم بچه ها..ممنون..سميه چه جالب اولين نفري هستي بهم ميگي زن دايي.... به زن دايي ها مياد چااااق باشن..من شكمم كه چاقه پس بهم مياد :mrgreen: :mrgreen:
خونه شون كه نه...فعلا بيمارستان هستن..تازه زاييده ..سه روز بيمارستانه..اخه سزارينيه

منم بخاطر این قرصای لعنتی شکمم نفخ میکنه و شوهرمم فقط سربسرم میزاره رسما یه ادم شکم دارشدم . خیلی هم بدم میاد .
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........

حالا دختر زاییده یا پسر؟
نازلی رفتم زیر گازمو روشن کنم یاد تو افتادم بازم دارم مرغی که پریشب برا جاریم درست کردمو داغ میکنم . :twisted:

خداروشکر لااقل یه چیزی برا بخاطر آوردن من تو ذهنت هست :mrgreen:
بچه پسر خواهرشوهرم به من خاله نازی زندایی
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

:mrgreen: :mrgreen:
من انقباض دارم..دكترمم ميگه همه چي نرماله...نميدونم دليلشو..ولي هرچي ميگذره سختتر ميشه
دوقلو پسرزاييده..همه براش هورا ميكشن و منو يك ادم بيخور ميدونن چون دختردارم :oops:

غلط میکنن ولشون کن .تو اگه به خودت اطمینان داشته باشی و بتونی اعتماد بنفستو بالا ببری برات اندازه یه پشه هم ارزش پیدا نمیکنن. ولشون کن خدا خودش میدونه به کی چی بده . از کجا معلوم شاید خدا بخاطر اونا به تو دختر داده تا امتحانشون کنه . خدا یه وقتایی کاری میکنه تا بعضی از ادما اونقدر ازش دور شن که یه نگاه هم اون بالا نندازن یه جوری با این کارشون قهر خدارو میخرن .
نازلی یعنی من به یادت نیستم . به خدا خیلی همتونو دوست دارم یه مدته همش با خودم خلوت میکنم دعا کن برام.

حتی خدا دوقلو بهشون داده .هردوشونم پسر حتما حکمتیه عزیزم .به خودت ببال که یه دختر داری میشه غمخوارت دیگه تنها نیستی.

سميه عزيزم من اگه پسرم ميداشتن اينا براي من هورا نميكشيدن..ميگفتن پسرمون دختردارشده...
خر ما از كره گي دم نداشت
بچه ها ميرم كه برم عيادت شاهزاده خانوم و نوه هاي پسرشون...اونجا بايد باشين و چاپلوسياشونو جلو خونواده دامادشون ببينين كه چقد ازخودشون تعريف ميكنن :cry:
مگه خودشون تعريف كنن...امر ينيست..ميخوام يه كم سرسنگين باشم اونجا

سلاااام به همگی

اه نفرینم نگرفت ایشاا... پدر شوهرمریم لال بشه داشتم میرفتم خرید تو مسیر همش نفرین پدرشوهرت میکردم مریم میدونی چی گفتم گفتم ایشااا. . لال بشه نتونه زخم زبون بهت بزنه :mrgreen: :mrgreen:
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..
ارسال پست

بازگشت به “نقطه نظرها، پيشنهادات و سوالات در مورد فيروز”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان