Re: لک لانه گزینی( میشه زود جواب بدین)

سلام ببخشید من یسوال ازتون داشتم من این سری قرص لتروزول وامپول سینال اف زدم .درسونوگرافی روز14 دورم درهردوتخمدان فولیکول زیر5ملیمتر مشاهده شد.ودیروز که موعد پریودم بود پریود شذم ولی فقط یکروز طول کشید وازدیشب لکه قهوه ای دارم فقط .پریودی من هم همیشه بین دوتا 3روز است.میشه کمکم کنین علتش رونمیدونم ؟ :roll:

علاقمند نوشته شده:سلام ببخشید من یسوال ازتون داشتم من این سری قرص لترزول وامپول سینال اف زدم وروز14دورم سونودادم فولیکول زیر5میلیمتردرزیر5میلیمتردردوتخمدان مشاهده شد فقط.ودیروز موعد پریودم بودپریود شدم ولی فقط یکروز ازدیشب تا الان فقط لک قهوه ای دارم پریودیمم بین دو تا3روز همیشه .میشه بهم بگین دلیلش چی میتونه باشه؟ممنونم ازتون
کسی نیست کمکم کنه؟چون ازروزسومم باید قرص کلموفین بخورم

علاقمند نوشته شده:سلام ببخشید من یسوال ازتون داشتم من این سری قرص لتروزول وامپول سینال اف زدم .درسونوگرافی روز14 دورم درهردوتخمدان فولیکول زیر5ملیمتر مشاهده شد.ودیروز که موعد پریودم بود پریود شذم ولی فقط یکروز طول کشید وازدیشب لکه قهوه ای دارم فقط .پریودی من هم همیشه بین دوتا 3روز است.میشه کمکم کنین علتش رونمیدونم ؟ :roll:
سلام
عزیزم تشخیص با درمانگر بالینی شماست در این مواقع
اما به طور خونریزی قرمز رنگ و نه لک بینی و... بایدداشته باشید تا روز یک را بشمارید و جلو بروید
و اینکه خونریزی خیلی کم شک به بارداری را ایجاد میکند
كارشناس مامايي فيروز

سلام من يه سوال دارم خواهش ميكنم كمك كنين من روز 12 شبش اقدام به بارداري كردم كه روز 18 شب دو قطره لكه صورتي رنگ دیدم توو لباسمم اصلا هم دردی احساس نکردم تا الان هم این اتفاق برام نیوفتاده بود چون من خیلی وقته هر ماه اقدام برای بارداری میکنم ولی تا بحال اینطوری نشده بودم در ضمن ددو روزه که خیلی خستم و کمردردم چند روزیه اذیتم میکنه لطفا بهم کمک کنین بگین دلیلش چیه ممنون میشم :(

سمانه2012 نوشته شده:سلام من يه سوال دارم خواهش ميكنم كمك كنين من روز 12 شبش اقدام به بارداري كردم كه روز 18 شب دو قطره لكه صورتي رنگ دیدم توو لباسمم اصلا هم دردی احساس نکردم تا الان هم این اتفاق برام نیوفتاده بود چون من خیلی وقته هر ماه اقدام برای بارداری میکنم ولی تا بحال اینطوری نشده بودم در ضمن ددو روزه که خیلی خستم و کمردردم چند روزیه اذیتم میکنه لطفا بهم کمک کنین بگین دلیلش چیه ممنون میشم :(
سلام
دوست عزیزم اگر سیکلتون حدود 28 روزه باشد، لک روز 18 را نمی توان به لانه گزینی و ... مربوط دانست
با این حال گاهی علم 100% نمی تواند رد یا تائید کند.
کاری که عقلانی ست این است که تا زمان تاخیر قاعدگی ، احتمالی را مشحص نکنیم.
كارشناس مامايي فيروز

باسلام
3آذر پریودم تموم شد بعداز اون تقریبا یک روز در میان نزدیکی داشتم بدون جلوگیری 21آذر خونریزی داشتم همراه با درد به مدت دوروز طول کشیده روز سوم پاک شدم تو ناحیه سینه احساس درد دارم احساس خستگی شدید گاهی با سرگیجه وتکرر ادرار
واینکه دوره پریودم نا منظمه هر ماه تقریبا تا دهروز عقب می افته
با توجه به اینکه سه سال نزدیکی نداشتم وبرای بار دوم تصمیم به باردار شدن دارم امکان داره این خونریزی دوروزه نسبتا شدید از لانه گزینی باشه لطفا راهنمایی بفرمائید
خیلی ممنون میشم از شما

با سلام
من روز حدود ١٠ روز مانده به پريودي نزديكي داشتم و جلوگيري نكرديم ، نيم ساعت بعدش براي پيشگيري دوتا قرص اورژانسي لوونورژسترول ٠/٧٥ همزمان خوردم . دو هفته ميگذره و من از روزي كه بايد پريود ميشدم تا الان كه ٤ روز گذشته خونريزي خفيفي داشتم ، يعني دوروز اول خونريزي بود كه همراه با تيكه تيكه هايي كه لخته نبود و نميدونم چي بود ، اواخر روز دوم قطع شد و روز سوم و چهارم فقط لكه هاي قهوه اي تيره ميبينم . خواستم ببينم احتمال بارداري وجود دارد ؟ و يا فقط به دليل مصرف قرص بهم ريخته شده اوضاع ؟ واينكه امكان دادن ازمايش برام فراهم نيست ، ممنون ميشم راهنماييم كنيد خيلي نگرانم
ارسال پست

بازگشت به “نقطه نظرها، پيشنهادات و سوالات در مورد فيروز”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان