Re: لک لانه گزینی( میشه زود جواب بدین)

سلام مجدد.اول باید ازتون تشکر کنم بابت راهنمایی و صبر و حوصله ایی که دارین. سپاس.
خانوم دکتر من قبلا براتون پیام دادم و شما در جواب گفتین احتمال بارداری برام وجود داره .چقدر میشه به جواب آزمایش ادرار برای بارداری تو کلینیک اعتماد کرد؟

با سلام

خسته نباشید من 4 سال در حال اقدام هستم گفتن لوله سمت چپم بسته ست باید بری برای کاشت ولی من نا امید نشدم . من همیشه 5 یا 6 روز جلو می اندازم .ماه پیش 31 پری شدم .این ماه روز 20 صبح چقدر قطره خون با ترشح سفید رنگ دیدم .آیا لازم هست به دکتر مراجعه کنم یا خیر ؟ لطفا راهنمایی ام کنید .

مینا جون با سه قلو نوشته شده:سلام من امروز روز ۱۰ انتقال جنین فریز هستم از عصر لک قهوه ای دیدم کمی هم کمردرد و دلدرد دارم این لک لانه گزینیه یا دارم پریود میشم
می تونه از نظر علمی لانه گزینی هم باشه عزیزم
باید صبر کنیم تا قطعی بتوانیم بگوییم
كارشناس مامايي فيروز

suniii نوشته شده:سلام مجدد.اول باید ازتون تشکر کنم بابت راهنمایی و صبر و حوصله ایی که دارین. سپاس.
خانوم دکتر من قبلا براتون پیام دادم و شما در جواب گفتین احتمال بارداری برام وجود داره .چقدر میشه به جواب آزمایش ادرار برای بارداری تو کلینیک اعتماد کرد؟
یعنی آزمایش داده اید و مثبت بوده؟
به جز خون برای بتا آزمایش ادرار هم داده اید؟
كارشناس مامايي فيروز

koli نوشته شده:با سلام

خسته نباشید من 4 سال در حال اقدام هستم گفتن لوله سمت چپم بسته ست باید بری برای کاشت ولی من نا امید نشدم . من همیشه 5 یا 6 روز جلو می اندازم .ماه پیش 31 پری شدم .این ماه روز 20 صبح چقدر قطره خون با ترشح سفید رنگ دیدم .آیا لازم هست به دکتر مراجعه کنم یا خیر ؟ لطفا راهنمایی ام کنید .
سلام
اگر مشکل دیگری همراه نباشد خیر
باید ببینیم که این لکه بینی ادامه دار می شود یا ...
كارشناس مامايي فيروز

خانوم دکتر من به خاطر عادت ماهانه مشکوک به لانه گزینی خواستم آزمایش ادرار بدم ولی شک داشتم دقیق باشه هنوز آزمایش ندادم خواستم بدونم کدام آزمایش بهتر و سریعتر و مطمئن تر؟ در ضمن خیلی کمر درد دارم بیبی چک هم زدم منفی بود حالا نمیدونم چیکار کنم میشه راهنماییم کنین؟
یه راهنمایی دیگه هم میخوام دکتر که رفتم گفت امسال حتما باردار بشم چون سال دیگه که 35 سالم میشه زایمان سختی خواهم داشت چیکار کنم باردار بشم :(

سلام خسته نباشيد.من ٢٨ ام هرماه پريود ميشدم تا اينكه مرداد ماه نشدم و بي بي زدم منفي بود آمپول پروژسترون زدم و بعد از٧ روز پريود شدم يعني ١٢ مرداد.اين ماه يعني شهريور از ١٢ام لك قهوه اي كمرنگ داشتم تا ٢٠ تم و ديگ لك نديدم. معدمم دائم ترش ميكنه با توجه به اينكه پيشگيري طبيعي داشتم و براي بچه دار شدن اقدام نكردم ممكنه باردار باشم؟ اين لك عفونيه يا مربوط به بارداريه؟لطفا جواب بديد خيلي استرس دارم

AaBahar نوشته شده:سلام خسته نباشيد.من ٢٨ ام هرماه پريود ميشدم تا اينكه مرداد ماه نشدم و بي بي زدم منفي بود آمپول پروژسترون زدم و بعد از٧ روز پريود شدم يعني ١٢ مرداد.اين ماه يعني شهريور از ١٢ام لك قهوه اي كمرنگ داشتم تا ٢٠ تم و ديگ لك نديدم. معدمم دائم ترش ميكنه با توجه به اينكه پيشگيري طبيعي داشتم و براي بچه دار شدن اقدام نكردم ممكنه باردار باشم؟ اين لك عفونيه يا مربوط به بارداريه؟لطفا جواب بديد خيلي استرس دارم
سلام
شک به بارداری ایجاد می شود که با آزمایش باید مطمئن شویم
اگر تمایل به آزمایش ندارید لااقل 1 بی بی چک بگذارید و در صورت منفی بودن مجدد آمپول پروژسترون بزنید که پریود شوید(با توجه به بی نظمی و ...بعید است این سیکل هم ...)
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “نقطه نظرها، پيشنهادات و سوالات در مورد فيروز”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 9 مهمان