مریم جونم ایشالله که مامان این ماه هستی.
ای خدا کی میشه که تک تک فیروزه ای ها مامان شده باشند؟ اینطوری کیفش بیشتره و میتونیم از نینیمون حرف بزنیم. ایشالله
مریم جونم دعا برای من حقیر یادت نره هاااااااااااااااااا.

بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

shirazi_so نوشته شده:ملیسا جان من اغلب مواقع از بی بی چک مارک Wonfo این مارک هم نوع فطره چکانی داره هم قلمی .یه بار مارک میدی اسمارت استفاده کردم قیمتش به نسبت دیگر بی بی چک ها گرون تره من 3500 خریدم اما بقیه رو بین 1000 تا 2500 می خرم.
بهترین زمان برای استفاده از بی بی چک ادرار صبحگاهی هست.
با سلام من عضو جديد هستم،هفته ششم بارداري هستم ديروز سونو دادم،ساك تشكيل شده ولي جنين هنوز ديده نشده ميخواستم بدونم كسي دراينمورد جيزي ميدونه؟ :roll:
Sent from my iPhone

shirazi_so نوشته شده:ملیسا جان من اغلب مواقع از بی بی چک مارک Wonfo این مارک هم نوع فطره چکانی داره هم قلمی .یه بار مارک میدی اسمارت استفاده کردم قیمتش به نسبت دیگر بی بی چک ها گرون تره من 3500 خریدم اما بقیه رو بین 1000 تا 2500 می خرم.
بهترین زمان برای استفاده از بی بی چک ادرار صبحگاهی هست.
با سلام من عضو جديد هستم،هفته ششم بارداري هستم ديروز سونو دادم،ساك تشكيل شده ولي جنين هنوز ديده نشده ميخواستم بدونم كسي دراينمورد جيزي ميدونه؟ :roll:
Sent from my iPhone

سلام عزيزم

خوش اومدي به فيروز

احتمالا چون خيلي ساك كوچك بوده چيزي ديده نشده .... در نتيجه اگر هفته ديگه دوباره سونو بدي همه چي نرمال خواهد بود.(انشااله)
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

سلام مرنوش عزیزم
ورودت رو به این سایت خوش آمد میگم.
منم با ونوس عزیز موافقم چون الان ساک خیلی کوچیکه طبیعه که جنین هم دیده نشه. خیلیا این طوری بودند. ایشالله دو تا سه هفته دگه دوباره سونو بری حتما جنین دیده میشه گلم. خبرشو بهمون بده نازنینم. ایشالله که همه چیز خوب پیش میره و بارداری سالمی رو پشت سر بذاری. ان شالله
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

سلام مامان گل
یه سوال مهم دارم..
دوستای خوبم من از روز 6 سیکل به مدت دو روز ترشح تخم مرغی داشتم به نظرتون این امر طبیعیه!!
البته چند ثانیه ای هم پهلوهام تیر کشید. حمیدونید علتش چیه!!
یا امام رضا..
تو که آخر گره رو وا میکنی!
پس چرا امروز و فردا میکنی!

سلام نازنینان..
من روز 14 سیکل هستم.. توک کتابها خوندم 14 روز قبل از پریود بعدی زمان تخمک گذاریه.. یعنی اگه کسی مثل من سیکل 34 روزه داشته باشه 14 روز قبل از 34 روز میشه20 سیکل زمان تخمک گذاریه..
ولی دکتر جدیدم گفت نه این طور نیست.. سیکلت هر چند روز هم که باشه تخمک گذاریت روز 14 سیکل است بلا استثنا..
مامانهای عزیز یادتون میاد زمانی که باردار شدید سیکل چند روزه داشتید و تخمک گذاریتون روز چند نیکلسون بوووووود!! ممنون میشم بهم کمک کنین..
اصلا نظر این دکترم درسته!!
یا امام رضا..

مامانهای گل کی بعد از عکس رنگی همون ماه باردار شده! کسی هست!!!!!!! عکس رنگی بعد از چند ماه جواب میده!!
یا امام رضا..

مامانهای گل کی بعد از عکس رنگی همون ماه باردار شده! کسی هست!!!!!!! عکس رنگی بعد از چند ماه جواب میده!!
یا امام رضا..

بچه ها سلام دارم میمیرم از نگرانی الان هفته نهممه 2روز قبل رفتم سونو صدای قلب نی نی رو نشنید خیلی ناراحتممممممممممممممممممممممممممممممممممممم :cry: :cry: :cry: :( :( :(
ارسال پست

بازگشت به “نقطه نظرها، پيشنهادات و سوالات در مورد فيروز”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان