مامانهاي اين ماه كيا هستن؟ بيايد

سلام ماماناي جديد فيروزه اي. همتون ميدونيد من عضو جديد هستم و تازه به جمعتون اومدم اما خيلي عجله دارم زودتر بدونم شماهايي كه تازه مامان شديد حال و هواتون و علائمتون برام مهمه.. من حدود يه هفتست دردكمر و زير شكمم شروع شده ولي لكي هنوز نديدم واسه لانه جنين.. يه خورده حال تهوع خيلي كم دارم. نوك سينه هام فوق العاده حساس شده نميدونم شما ماماناي جديد اين تجربيات و داشتين يا نه؟ مطلعم كنيد ممنونتون ميشم.
امروز ٣١ سيكلم بود بي بي زدم يه خط خيلي كم صورتي روي تي ديدم ولي بروشورش نوشته بود به اين شكل تست قبول نيست. در به در دنبال بيمارستانها كه آز بتا بدم همشون به شنبه صبح موكول كردن واسه اينكه ٥شنبه بود و دير رفتم. اصلا باورم نميشد دو خط رو ديدم.. اما ميترسم اشتباه كرده باشم. به شوشو حرفي نزدم تا مطمئن بشم..
كمكم كنين تا شنبه ميميرم از استرس..

یا امام رضا..
تو که آخر گره رو وا میکنی!
پس چرا امروز و فردا میکنی!

سلام ملیسا جان
انشاالله که بارداری و زودی میای خبر مادرشدنت رو اعلام می کنی.اگه فقط قسمت t خط رو دیدی غیر قابل قبول هست و اگر ابتدا یکی از خطوط ظاهر شده و در ادامه اش خط بعدی نیز ظاهر شده به احتمال زیاد باردار هستی.پریودتون چند روزه است؟شنبه برو آزمایش بده همه چی مشخص میشه.ابتدا در خون دیده میشه و بعد در ادرار .
در ضمن مهم نیست که شما لک لانه گزینی رو ببینید چون خیلی از افراد اصلا متوجه لک لانه گزینی نمی شوند.با علائمی که داری هم احتمال بارداری بالا میره.اگه صبح برای آزمایش بری اورژانسی تا ظهر جواب میدند.
در ناامیدی بسی امید هست

سلام شیرازی جون ممنونم خانوم از راهنماییهات
آره عزیزم اول خط سی بعد از چند ثانیه خط تی خیلی خیلی کم بود ولی نمیدونم چرا نوشته بود هاله کم رنگ نشانه مثبت نیست..
شیرازی جونم به نظرت ب ب چ مدی گور خوبه!
من یک ب ب چ دیگه گرفتم فردا تست بزنم اگه اونم مثبت بود برو آز بدم.
معده درد و حالت تهوع یه ذره دارم و نوک سینه هام هم بزرگ شده و رگ های روی سینه هام دیده میشه.. پا دردم شدیده دل دردم کم و بیش کمر درد پریود و دارم باز هم احتمال بارداری هست! :oops:
یا امام رضا..

ملیسا جان همه اینا علائم بارداریه چون منم همینجوری بودم همه بی بی چکها هم می گن اگه دو خط شد حتی اگه یکیش کمرنگ باشه بازم مثبته
منم بعد از یه روز تاخیر بی بی چکم دو خط شد اما یکیش خیلی کمرنگ بود رفتم آز بتا دادم بازم منفی بود چند روز بعد بازم آز بتا دادم که مثبت بود الانم سه ماه باردارم :oops:
علائم من هم سوزش سر معده خستگی خواب آلودگی درد و سوزش شدید نوک سینه هام داشتم
عزیزم منتظر جواب آزمایشت در روز شنبه هستم
کار خوبی کردی به شوهرت نگفتی
اگه مثبت بود بیا خودم بهت بگم چه جوری به شوهرت بگی باید سورپرایزش کنی :lol:

ملیسا جان این علائمی که گفته میتونه نشون دهنده بارداری باشه.همانطور که panidmaman جان فرمودند بی بی چک اگر یک خط کمرنگ هم در قسمت t نشون بده احتمال بارداری زیاد میشه امروز یا فردا برو آزمایش بده اگرهم منفی بود یه چند روز صبر کن و بعد دوباره آز بده.انشااله که با دست پر میای. خوب کاری به شوهرت نگفتی باید سوپرایزش کنی. :mrgreen:
خودم الان یک ماهه نمی دونم باردارم یا نه امروز با سونو معلوم میشه.اما با این حال نمی تونم همسرم سوپرایزش کنم.گرچه رفتارهای که داره نشون دهنده این هست که امیدوار و این منو بیشتر اذیت می کنه. :oops: :oops:
در ناامیدی بسی امید هست

نگين جان سوگل جون ازمعدود كساييه كه ازمايش منفيه و علايم بارداري رو داره براهمون امروز ميره واسه سونو و مياد خبر بارداريشو ميده انشالله. سوگل جان يادت نره خبرشو برامون بذار

چشم دوستان حتما خبر میدم برام دعادکنید حتی دوست همسرم هم گفته احتمالش زیاده که باردار باشم.زیاد نمیتونم چیزی بخورم مخصوصا غذا. دیروزفقط میوه خوردم.دعا کنید ازین بلاتکلیفی دربیام گرچه اگه نبود هم حتما حکمتی داشته اما چیزی که ذهنم رو مشغول کرده اینکه پس این علائم برای چیه؟
در ناامیدی بسی امید هست

سلام دوستان عزیزم.
منفی بود.
امروز دوباره ب ب چ گذاشتم صبح ناشتا ولی باز منفی بود. البته نمیدونم مارک ب ب چ ها با هم فرق داره یا نه!
تو سایت نی نی سایت خوندم مارک مدی کور چینیها و زیاد اعتبار نداره.
نمیدونم.. علایم پری رو همشو دارم. دل درد پا درد.. کمرم ضعف میشه و سینه هام هم از حساسیت در اومده و دیگه درد نداره.. کمکم کنین به نظرتان عوارض کلومیفن بوده حساسیت سینه هام!!!!!!!!
کسی تا به این طور بوده!!!
به نظرتان من کی برم آز بتا!
امروز 33 سیکل بود و تا دو روز دیگه هم احتمال پری هست..
کسی میتونه کمکم بکنه! :?
یا امام رضا..

سلام ملیسا جان ناراحت نباش انشاالله که بارداری کمی صبر کن بعد اگه تا چند روز دیگه پری نیومد برو آز بده.گاهی اوقات بی بی چک درست جواب نمیده شما اگه آز بدی خیالت راحت تر میشه.معمولا بی بی چک یک هفته بعد از تاخیر در پریود رو بهتر جواب میده اما برای آزمایش بتا روز پری و فرداری پری می تونی آز بدی .
در ناامیدی بسی امید هست

من سونو دادم و هیچ خبری از جنین و کیست تخمدان نبود.فردا باید آز بدم که اگه مثبت باشه بارداری خارج رحمی هست به دلیل دردهای مبهم زیر شکم و کشاله ران و حالت تهوع .دعا کنید منفی بشه .چون اگه مثبت باشه باید برم بیمارستان میلاد آمپول مخصوصی بزنم و سقطش کنم.توکل بر خدا
ناراحت نباشید عوضش بدنم داره آمادگی پیدا می کنه برای بارداری و از اینکه دوستان گلی در این سایت پیدا کردم بسیار خوشحالم و این رو به فال نیک می گیرم .می خوام هرطور شده فردا برم باشگاه حتی اگه خسته بشم و مثل قدیم ها انرژی نداشته باشم.
در ناامیدی بسی امید هست

انشالله درست میشه شیرازی جون توکل بر خدا..
ای وای چرا خارج رحمی! بمیرم خیلی بده که اینجوری..
ولی به قول خودت جیگرم باید روحیه داشت و ادامه داد. باریکلا..
برای منم دعا کنید هرچی خیره همون بشه.. بیبی چک چه مارکی خوبه شیرازی جون!
یا امام رضا..

ملیسا جان من اغلب مواقع از بی بی چک مارک Wonfo این مارک هم نوع فطره چکانی داره هم قلمی .یه بار مارک میدی اسمارت استفاده کردم قیمتش به نسبت دیگر بی بی چک ها گرون تره من 3500 خریدم اما بقیه رو بین 1000 تا 2500 می خرم.
بهترین زمان برای استفاده از بی بی چک ادرار صبحگاهی هست.
در ناامیدی بسی امید هست
ارسال پست

بازگشت به “نقطه نظرها، پيشنهادات و سوالات در مورد فيروز”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 7 مهمان