آيا نداشتن ترشح و خشك بودن مساوي

سلام
آيا ممكنه وسط سيكل تقريبا خشك باشيم و زياد ترشح تخم مرغي نداشت؟ اين امر مساوي است با عدم تخمك كذاري؟
در صورتي كه دردهاي ناحيه تحتاني و تخمدانها حس ميشود و حرارت بدن هم بالا بايين ميرود. ممنون ميشم راهنماييم كنيد دليل زياد نبودن ترشح جي ميتونه باشه؟ مرسي

نيني سالم ميخوام

بهارجون منم دقيقا گاهي اينطوري ام .درد دارم ولي ترشح تخم مرغي نداشتم . دقيقا همين ماه اينطوري بودم. ولي حتما داشتن ترشحات اين جوري دال بر تخمك گذاري يا نداشتنش دال بر عدم تخمك گذاري نيست. ميتونه فقط يك نشونه باشه و معمولا قبل تخمكگ ذارري ديده ميشه. گاهي ممنكنه دروقتي جز وسط سيكل هم ديده بشه همچين ترشحاتي
ببخش كه من نظرامو همه جا ميگم

Re: آيا نداشتن ترشح و خشك بودن مساو

bahaarjun نوشته شده:سلام
آيا ممكنه وسط سيكل تقريبا خشك باشيم و زياد ترشح تخم مرغي نداشت؟ اين امر مساوي است با عدم تخمك كذاري؟
در صورتي كه دردهاي ناحيه تحتاني و تخمدانها حس ميشود و حرارت بدن هم بالا بايين ميرود. ممنون ميشم راهنماييم كنيد دليل زياد نبودن ترشح جي ميتونه باشه؟ مرسي
سلام خیر درست است که ترشح تخم مرغی شکل به تشخیص تخمک گذاری کمک می کند اما لزوماً نداشتن آن به معنای عدم تخمک گذاری نیست. چه بسا افراد زیادی را دیده ایم که هر سیکل تخمک گذاری دارند اما فقط بعضی سیکلها این ترشحات را درا هستند. سیکلهای یک بدن و نیز سیستم سیکل در بدن افراد مختلف متفاوت است و این تفاوت طبیعی ست
كارشناس مامايي فيروز

سلام كارشناس محرم ممنونم از لطفتان ولي من دقيقا روز 12 سيكل درد تخمدان و تحتاني شكم و داشتم يعني ديروز و حرارت بدنم هم هي بالا پايين ميرفت يا گرمم ميشد باز لرزم مي گرفت.. ولي امروز انگار تازه ترشحاتم شروع شد يعني روز13 سيكل ولي هنوز تخم مرغي نيست.. منظورم اينه كه آيا تخمك گداري من رد شده يا همزمان با دد ها بوده يا تازه فرداست و همزمان با ترشحاتي كه تازه شروع شده؟ ميخوام بدونم يعني فردا كه 14 سيكل است احتمال تخمك گذاري بالا ميره يا ديروز كه درد داشتم بوده؟ البته همون علائم و كم و بيش الانم دارم.. واسه همين نميدونم علائم تخمك گذاري قبل از انجام اونه يا بعدش يا همزمان؟؟؟؟؟
ميشه لطف كنيد سريع تر به من اطلاع بديد؟

مريمم سلام نه عزيزم اين چه حرفيه؟ خوشحال ميشم گلم كه شماها هم جواب من و بديد نازم..
هنوز قرص ميخوري؟ تا ك بايد بخوري گلم؟
نيني سالم ميخوام

سلام بهارجان. اره قرص ميخورم تابيست و يك قرص تموم بشه يعني تا14خرداد كه اخريشه. نميدونم چي ميشه ولي الان ديگه درد سمت چپ ندارن ولي ديشب سمت راستم باز درد ميكرد. خداكنه دوباره كيست نگرفته باشم باز. ديش بيك درد مثل وقت پريود گرفتم وترشحاتم هم زياد بود... نميدونم داخل رحم و تخمدونام چه خبره باز؟؟؟؟؟

انشالله كه مهم نيست مريمم منم الان ١٨ سيكلمه و زير دلم خيلي درد ميكنه البته ديروز بيشتر بود.. انشالله كه ربطي به كيست نداره عشقم.. بوووووووس
نيني سالم ميخوام

Re: آيا نداشتن ترشح و خشك بودن مساوي است با عدم تخمك كذاري

باسلام
حدود يك هفته از بريودم ميكذره ولي هيج ترشحي ندارم يعني ميشه كفت خيلي خفيف ميباشد
اما كاهي اوقات و بيشتر در هنكام نزديكي ترشحات غليظ شيري رنك فراواني را ميبينم
آيا اين امر عاديه؟اخه نداشتن ترشحات بعد از 7 روز از بريود تمام شدن خصوصا تخم مرغي شكل منو ترسونده.لطفا كمكم كنيد :(
ارسال پست

بازگشت به “نقطه نظرها، پيشنهادات و سوالات در مورد فيروز”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان