ژل بهداشتي بانوان

سلام
من اين محصول رو تهيه كردم و از خودش راضي ام ولي اولش كه نو است مقدار زيادي از محتوياتش ازش خارج مي شه و نمي شه كنترلش كنيم و درب بسته هم خيلي سفت است شما كه محصولات به اين خوبي مي زنيد لطفا خوبترش هم كنيد ممنون

سلام
من بعد از چند بار پس از مصرف این ژل دچار سوزش و التهاب (که گاهی توام با خارش مختصر می باشد) در ناحیه تناسلی شدم . آیا ممکن است من به این محصول حساسیت داشته باشم یا این که مشکل من همزمان با شروع مصرف این محصول آغاز شده و ربطی به آن ندارد؟
ممنونم

سلام
اگر سوزش و التهاب و خارش در ناحیه پوست قسمت دستگاه تناسلی خارجی می باشد ، با توجه به این که از زمان مصرف دچار این حالات شده اید ، به احتمال فراوان حساسیت است .
اگر این عوارض در ناحیه ی واژن(قسمت داخلی) است ، ممکن است حساسیت باشد درعین حال که ممکن است عفونت نیز باشد . عفونت با معاینه داخلی مشخص خواهد شد و درمان نیز بسته به نوع عفونت متفاوت است . فعلا مصرف ژل را قطع کنید و ببینید آیا وضعیتتان تفاوتی می کند یا خیر .نتیجه را به ما اطلاع دهید .
در پناه امام عصر آرام و موفق باشید.
 کارشناس مامایی

سلام. از پاسخ شما ممنونم
بله ،سوزش و التهاب و خارش در ناحیه پوست قسمت دستگاه تناسلی خارجی واطراف قسمت خارجی واژن می باشد . با توجه به پاسخ شما آیا ممکن است در صورت ابتلا به عفونت تنها قسمت خارجی دستگاه تناسلی در گیر شود؟ و اگر دچار عفونت نباشد آیا قطعا می توان گفت به این ژل حساسیت دارم و نباید از آن استفاده کنم؟ در این صوررت شما چه محصول یا شوینده دیگری را برای استفاده در این قسمت پیشنهاد می کنید؟

ملیکه عزیز سلام
همان طور که گفتم فعلا مصرف ژل را قطع کنیدو تنها از آب برای شستشو استفاده کنید . در صورت حساسیت علایمتان برطرف خواهد شد. این علایم می تواند نشان دهنده ی عفونت قارچی باشد .لباس زیرتان را هر روز تعویض کنید و بعد از هر بار طهارت کاملا خود را خشک کنید . در صورت ادامه علایم برای تشخیص نیاز به معاینه دارید . اگر 2- 3 روز بعد از قطع مصرف ژل ، علایم برطرف شد ، مجددا تماس بگیرید .

نتیجه پاتولوژی را گرفتید ؟
در پناه امام عصر آرام و موفق باشید.
 کارشناس مامایی
ارسال پست

بازگشت به “نقطه نظرها، پيشنهادات و سوالات در مورد فيروز”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 122 مهمان