لکه بینی

سلام من دو روز پریودم عقب افتاده بعدشم چهارروزه لکه بینی دارم
دیروزم بیبی چک زدم منفی بود چون فکر میکردم لکه لانه گزینی دارم؛ولی الان چون چهارروز طول کشیده دیگه نگران شدم که نکنه خارج رحم باردار شدم یا سقط جنین صورت گرفته دوروخدا زود جوالمو بدین خیلییی نگرانم
(اقدام به بارداری کردم و بچه ندارم و یک سالم هست ازدواج کردم)

Re: لکه بینی

با سلام
من 34سال سن دارم و در هفته هفتم بارداری هشتم ، چند روز قبل به خاطر لکه بینی سونوگرافی انجام دادم نتیجه این بود:
تصویر ساک حاملگی دفورمه با حدود نامنظم حاوی امبریو و yolk sac در کاویده اندومتر مشاهده می شود.
Fhbرویت نشد. سونوگرافی دو هفته بعد توصیه می شود.
سن حاملگی بر اساس crl معادل 6هفته و 5 روز حاملگی از lmp
واکنش کوریودسیدوال طبیعی است.
هماتوم ساب کورنیک به ابعاد mm6*15 در تخمدان راست رویت شد. مایع آزاد در حفره بگن مشاهده نشد.
وقتی به دکترا نشون دادم سریع گفت که باید بستری بشی و کورتاژ کنی ، اما من ترجیح دادم تا هفته 8 برای دیدن قلب صبر کنم . دکترا می گفت وقتی ساک دفورمه میشه یعنی پایان بارداری . خیلی ناامیدم کرد.با یکی از دوستانم که ماما هست تماس گرفتم و گفت یکی دو هفته صبر کن بعد دوباره سونوگرافی بعد از بررسی نتیجه تصمیم بگیر چی کار کنی ، در ضمن تاکید کرد که اگر پایان بارداری بود کورتاژ رو گزینه آخر بگذارم. ضمنا برای لکه بینی برای من شیفت پروژسترون تجویز کردن که روزی یکی استفاده می کنم ، در حال حاضر خون ریزی ام کم نشده . می خوام بدونم عاقبت این بارداری چی میشه احتمال ادامه بارداری هست؟
اینکه بچه سقط نمیشه دلیلش استفاده از پروژسترون هست یا بچه زنده است؟
لطفا کمکم کنید خیلی اضطراب دارم

Re: لکه بینی

sweet نوشته شده:سلام من دو روز پریودم عقب افتاده بعدشم چهارروزه لکه بینی دارم
دیروزم بیبی چک زدم منفی بود چون فکر میکردم لکه لانه گزینی دارم؛ولی الان چون چهارروز طول کشیده دیگه نگران شدم که نکنه خارج رحم باردار شدم یا سقط جنین صورت گرفته دوروخدا زود جوالمو بدین خیلییی نگرانم
(اقدام به بارداری کردم و بچه ندارم و یک سالم هست ازدواج کردم)
سلام
عزیزم اگر خیلی شک به بارداری دارید آزمایش بدهید
حتما باید نشان دهد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “نقطه نظرها، پيشنهادات و سوالات در مورد فيروز”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان