حاملگی پوچ دارم یا نه؟

با سلام خدمت کارشناس محترم.
روز آخر پریود م ۱۱ مهر بوده و ۳۰ آبان تو سونوگرافی فقط ساک حاملگی با قطر ۱۵ دیده شده . سونو گفت احتمال تشکیل قلب کمه و دکتر هم گفت هفته بعد باز سونو بدم.
میخواستم ببینم واقعا دیگه امیدی نیست؟ امکان داره نطفه دیرتر تشکیل شده باشه؟

Re: حاملگی پوچ دارم یا نه؟

با سلام من آخرین پریودیم 12 مهر بود تنبلی تخمدان هم دارم و هنوز پریود نشدم آزمایش بتا دادم بتام کمتر از 1500 بود و مثبت بی بی چک هم مثبت سونوگرافی واژینال رفتم یاک حاملگی بدون جنین نشون داد دکتر گفت دو هفته دیگه باید سونو گرافی بدم ژیان حاملگی من پوچ؟ترخدا زود جواب بدید :(

با سلام من آخرین پریودیم 12 مهر بود تنبلی تخمدان هم دارم و هنوز پریود نشدم آزمایش بتا دادم بتام کمتر از 1500 بود و مثبت بی بی چک هم مثبت سونوگرافی واژینال رفتم یاک حاملگی بدون جنین نشون داد دکتر گفت دو هفته دیگه باید سونو گرافی بدم ژیان حاملگی من پوچ؟ترخدا زود جواب بدید :(

سلام وقتتون بخیرمن ۵هفته سونودادم نوشته قلب بخوبی قابل رویت نیست.ساک حاملگی وامبریوداخل کاویته اندومتری دیده شد.crl2.59هست.تاریخش ۲۴ابان بود.سونوبعدیم ۱۴اذربودکه حسابی اشکمودراورد.نوشته بودرحم دروضعیت انته ورسه بوده وساک حاملگی شارپ ومنظم است.کیسه زرده به قطر۹میلی وبدون فتال پل رویت شد.سن بارداری msd28 میلی متربامتوسط ۸هفته مطابقت داره.بعلت عدم رشدنسبت به سونوقبل وعدم تطابق سن بارداری باlmpوجودmissed aborationمطرح میشود.دکترم میگه سقط کنم بنظرشماچیکارکنم.حاملگی اولمه خیلی وقته منتظرش بودیم.۲۹سالمه

mmmz1364 نوشته شده:با سلام من آخرین پریودیم 12 مهر بود تنبلی تخمدان هم دارم و هنوز پریود نشدم آزمایش بتا دادم بتام کمتر از 1500 بود و مثبت بی بی چک هم مثبت سونوگرافی واژینال رفتم یاک حاملگی بدون جنین نشون داد دکتر گفت دو هفته دیگه باید سونو گرافی بدم ژیان حاملگی من پوچ؟ترخدا زود جواب بدید :(
سلام عزیزم
بعد 2هفته باید جنین رویت شود
یعنی نهایتا4هفته پس از اطلاع از بارداری تون
كارشناس مامايي فيروز

سمیرا۰۹۱۲۷۵۹۵ج۲۴ نوشته شده:سلام وقتتون بخیرمن ۵هفته سونودادم نوشته قلب بخوبی قابل رویت نیست.ساک حاملگی وامبریوداخل کاویته اندومتری دیده شد.crl2.59هست.تاریخش ۲۴ابان بود.سونوبعدیم ۱۴اذربودکه حسابی اشکمودراورد.نوشته بودرحم دروضعیت انته ورسه بوده وساک حاملگی شارپ ومنظم است.کیسه زرده به قطر۹میلی وبدون فتال پل رویت شد.سن بارداری msd28 میلی متربامتوسط ۸هفته مطابقت داره.بعلت عدم رشدنسبت به سونوقبل وعدم تطابق سن بارداری باlmpوجودmissed aborationمطرح میشود.دکترم میگه سقط کنم بنظرشماچیکارکنم.حاملگی اولمه خیلی وقته منتظرش بودیم.۲۹سالمه
سلام
سمیرا جان
امیدوارم که به زودی بارداری سلامت و عالی رو در پیش داشته باشید
در مورد سونو اگر یک سونی دیگری با اختلاف 1،هفته همان قبلی را تایید کند بله متاسفانه سقط است
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “نقطه نظرها، پيشنهادات و سوالات در مورد فيروز”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان