Re: خدای مهربان

سلام رز جان مرسی بچه ها من کلی کار دارم ایشالله با زهم عصری میام ساعت 5 ایشالله اگه بتونم.راستی پریا جان براتون پیام خصوصی گذاشتم .اگه هم عصری میای یاهو برام بزن میای یا نه باهات کار دارم خانومی.بچه ها بهتون خوش بگذره جای من رو هم خالی کنید .من دیگه باید برم الن شو ام میادش من هم کارهام همین جوری مونده امشب هم میرم مراسم هیات روضه هستش واسه همه دعا میکنم اگه قابل بدونید .دوست دار همه الی

[quote="rozroz64"]نوشششششششششششششششششششششششششش جووووووووووووووووووونتون عزیزم[/quote]

ممنونم گلم. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
من اومدم. :D
آخرین ويرايش توسط 1 on paridaryai196, ويرايش شده در 0.
* ملیکای من هدیه خدا و بیمه آقا امام رضا (ع) *

ممنونم خدا جون... واسه این تجربه منحصر به فرد که شبیه هیچ حس دیگه ای نیست...

nazli90 نوشته شده:سلام رز جان مرسی بچه ها من کلی کار دارم ایشالله با زهم عصری میام ساعت 5 ایشالله اگه بتونم.راستی پریا جان براتون پیام خصوصی گذاشتم .اگه هم عصری میای یاهو برام بزن میای یا نه باهات کار دارم خانومی.بچه ها بهتون خوش بگذره جای من رو هم خالی کنید .من دیگه باید برم الن شو ام میادش من هم کارهام همین جوری مونده امشب هم میرم مراسم هیات روضه هستش واسه همه دعا میکنم اگه قابل بدونید .دوست دار همه الی

حاجت روا بشی عزیزم ممنون بابت دعای خیرت التماس دعا :wink:
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O
مینو دیشب اینجا پیام گذاشته بودی.کجاست پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 8O 8O 8O
ای شیطون چطوری پیامهاتو پاک کردی درصورتی که وسط متن ها بوده؟؟؟ما فقط میتونیم ویرایش کنیم :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

سلام گل رز مهزبون.ممنونم ما خوبیم. :D
خیلی کم پیدایی رز.وقتی میام سایت میبینم تو نیستی منم حوصله ام نمیکشه بمونم میرم. :(
دلم برات خیلی تنگ شده.رز توکه زودتر از من نی نی دار شدی چرا بهم نگفتی بچه داری اینقدر سخته :lol: :lol:
کم کم دارم به بیخوابی و گیجی عادت میکنم.ولی خدایی بچه داری خیلی سخته با اینکه ملیکا بغلی نیست تمام وقتمو میگیره توچکار میکنی با آقاامیدمون؟ :mrgreen:

قربانت پری جان از وقتی این برنامه های چت روی گوشی نصب کردم دیگه خیلی کم میام سایت خدایش با گوشی راحترم تا با لپ تاب امید که میزارمش زمین گریه میکنه روی زمین باید کلی تلاش کنم تا بمونه اونم مدت کوتاهی روروئک هم زیاد نمیمونه خلاصه کارای خونه رو به سختی انجام میدم عزیزم اره منم به بی خوابی و.......... عادت کردم خدایش اره خیلی سخته عزیزم درپناه خدا موفق باشیم جدید سمت لپ تاب میاد نمیتونم کاری انجام بدم :) ایشاا................. از حال خودت وملیکا جون بی خبرم نذار منم به انگیزه تو سرمیزنم گلم مراقب خودت وملیکا جان باش
آخرین ويرايش توسط 1 on rozroz64, ويرايش شده در 0.

امید هم غذا کم میخوره وزنش تقریبا اومده پایین مشغولشم نمیدونم چیکار کنم :(

ارسال پست

بازگشت به “نقطه نظرها، پيشنهادات و سوالات در مورد فيروز”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 39 مهمان