لکه بینی قبل پرید

سلام خانم کارشناس عزیز من پریدهام منظم بودودوماه پیش رفتم دوباره دکتر برام سه تا گنال نوشت که در روز های هشتم ونهم ودهم زدم که روز دوازدهم پری یک فولیکور 26 داشتم دوتا hmgزدم ولی باردار نشدم نتونستم بازم برم ولی ماه بعد پریدم سه روز زود شد ومعده و دلدرد شدیدی گرفتم توی رحمم انگار زخم بود در روزهای پریدم حتی نمی تونستم دستشویی برم تا روز هفتم که بهتر شدم این ماه هم پریدم هفت روز جلو افتاد یعنی حدودا هفت روزه فقط لک قهوهی میبینم تا امروز که موقع پریدم که داره با کمردرد ودلدرد خون سیاه میاد که کمی ترشح داره تست زدم منفی بود حالا باید چار کنم مشکلم چیه لطفا کمکم کنید بیست وشش سالمه وپنج ساله نازایی دارم وچهار سال پیش یک بارداری پوچ داشتم چند ماهی میشه درد شدید رحم در روزهای پریدم میگرم وبعد از روز هفتم خوب میشم ولی این دوماه کلا تنظیم پریدم به هم خورده ودردم شدید تر شده چکار کنم

خدایا از تو معجزه میخواهم
معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت
تو خود بهتر میدانی
معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند…
نا امید نیستم …فقط دلتنگم…..

Re: لکه بینی قبل پرید

KarshenaseMamaee نوشته شده:عزیزم تنبلی تخمدان مطرح بوده فقط؟ سونوی رحم و تخمدانها نرمال بوده؟ به تازگی که این دردهای قاعدگی تون هم بیشتر شده سونویی در مرکز معتبری داشته اید؟
سلام ممنون از شما کارشناس عزیز بله گفتن فقط فولیکولهایم رشد نمیکند وبا آمپول گنال فقط رشد میکند
حدودا دوماه پیش که رفتم پیش متخصص زنان در اصفهان باسونوگرافی که خودشان انجام دادن گفتن رحم وتخمدانها نرمال است وهیچ ضایعهی وجود ندارد وحتی دوسال پیش هم که لاپراسکوپی شدم فقط یکی از لوله ایم بسته بود ک باز کردن وگفتن هیچ مشکلی ندارم اما از بس این ماه درد هایم زیاد بود حدودا دوروز درد دارم بعد کم کم خوب میشه برای شنبه نوبت دکتر دارم امیدوارم چیزی نباشه شمابگید باید چکار کنم من بچه خیلی دوست دارم ولی تا حالا هنوز قسمتم نشده ممنون
تو خود بهتر میدانی

عزیزم اگر 2 ماه پیش این دردها رو به این شدت نداشتید سونو رو تکرار کنید در غیر این صورت نیازی نیست.
خوبه که به همین کنال هم جواب می دهید. ناامید نشوید خیلی از افراد با دارویی که تخمک گذاری می کنند؛ تا 6 ماه منتظر نتیجه گرفتن می مانند.امید هست .توکل به خدا.
فقط مداوم تحت نظر باشید.
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:عزیزم اگر 2 ماه پیش این دردها رو به این شدت نداشتید سونو رو تکرار کنید در غیر این صورت نیازی نیست.
خوبه که به همین کنال هم جواب می دهید. ناامید نشوید خیلی از افراد با دارویی که تخمک گذاری می کنند؛ تا 6 ماه منتظر نتیجه گرفتن می مانند.امید هست .توکل به خدا.
فقط مداوم تحت نظر باشید.
سلام کارشناس عزیز ممنون از پاسخگویی شما من امروز رفتم دکتر ایشون سونو کردن روز پنج قاعدگی وگفتن همه چیز نرماله هیچ مشکلی نیست دوباره بهم گنال و لتروزول دادن وگفتن برای روز دهم برم پیششون سونو انشالله که این ماه جواب بگیرم برام دعا کنید
تو خود بهتر میدانی
ارسال پست

بازگشت به “نقطه نظرها، پيشنهادات و سوالات در مورد فيروز”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان