نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 19

سونو سه بعدی

سلام
سال نو مبارک.
امروز 29 هفته و 5 روز بودم که رفتم سونو سه بعدی.خدا رو شکر همه چیز ok بود.نی نی دختری چرخیده بود پایین آیا به نظر شما زود نیست؟
راستش نی نی 1.650 کیلو بود آیا به نظر شما زیاد نیست؟
مرسی که همیشه همراه من بوده اید.بهترین ها را در سال جدید براتون آرزو دارم. :)

زمان سونو؟

سلامی دوباره پس از مدتها
کارشناس عزیز امیدوارم خوب باشید و سلامت
من را اگر یادتان باشد: هفته 16 و 4 روز بارداری هستم.خدا رو شکر همه چیز ok است.سوال:
برای تعیین جنسیت قطعی چه زمانی برم دکتر؟من دکترم خودش سونو میکنه ولی به نظر شما سونو را کجا و کی بدهم.
ممنون و ممنون.

دوست عزیز حسابی مبارک باشه.می دونم که بعد از یک اتفاق بد :((( چقدر نگرانی .ولی انرژی مثبت بده و همه چیز حکمتی دارد. منم سقط داشتم و الان هم باردارم.توکل به خدا و استفاده از نظرات کارشناس بسیار عالی این سایت.

اطمینان از سلامتی جنین؟؟

سلام و عرض ادب مجدد من در هفته 6 و 2 روز سونو واژینال انجام دادم به لطف خدا همه چیز ok بود و قلب کنجد 115 بار میزد .نگرانم از این که دکترم وقت بعدی را 6 هفته دیگر تعیین کرده و به نظرم طولانی است.نظر شما در مورد مطمئن شدن از سلامتی در این 6 هفته چیست؟ در ضمن در قسمتی که باید شکاف سزارین انجام گیرد دا...

دوست عزیز سلام البته نظر کارشناس عزیز سایت بی نظیر است ولی من به عنوان یه دوست نظر خودم را میگم تا از نگرانی درای. 1-برای تعیین روز تخمک از کیت تخمک گذاری استفاده کن 2-میتوانی از سونو روز 12 برای تعیین سایز فولیکول هم استفاده کنی 3- اگر دکتر خوب میخواهی یک پیغام برام بده شمارش را میدهم. این ها تجربی...

سلام محیا جان

دوره های من 27 یا 28 روزه است و من از روز 12 کیت تخمک گذاری استفاده می کردم و روز 11 پریود سونو دادم.دکتر روز 14 و 16 را پیشنهاد داد(بنا بر سایز فولیکول) .و با کیت هم روز 16 را احتمال می دهم ولی صد در صد نمی توان گفت.

آزمایش مجدد بتا ؟

سلام خدمت کارشناس محترم اگر منو خاطرتان باشد : این ماه با سونو تاریخ تخمک گذاری را تعیین کردم البته با مشورت شما :)) بعد از یک روز تاخیر و 3 بی بی چک + آز بارداری بتا 73 بود ولی دکتر درخواست مجدد 48 ساعت بعد را داشت که می شود فردا جمعه -که باید بروم بیمارستان که تعطیل نباشد-میشه نظره شما رو هم بدونم...

سایز فولیکول و روز تخمک گذاری؟؟؟

سلام خدمت شما کارشناس محترم من روز 11 دوره همین شنبه - سونو واژینال انجام دادم برای چک آپ پیش از بارداری-فولیکول سمت راست 13 mm بود .سمت چپ ها 8 یا 9 mm -دکتر روز 3شنبه و 5 شنبه را برای ن ز د ی ک ی پیشنهاد داد.ولی کیت امروز 2 شنبه خط دوم بسیار کمرنگ بود.اگر 3 شنبه تخمک گذاری نباشد یعنی روز 14 نباشد ...

دوست عزیز ممنون از امیدی که دادی ولی من طبق دوره قبلی که 27 روزه بودم پریود شدم.قبلش آز دادم که منفی بود .خدا رو شکر نظریه سقط با نظر دکترم رد شد و خطای بی بی چک اعلام شد.
به امید ماه های بعد برای هر دومون. :wink:

تاخییر و آزمایش منفی؟!!

با سلام
مشکل من این روزها :
ماه قبل عادت ماهانه من 25 روزه بوده و این بر خلاف همیشه که 27 یا 28 روزه است و این ماه امرور 28 دوره هستم و علایم بارداری دارم البته 14 دوره ن ز د ی ک ی داشتم.جالب این که 4 تا بی بی چک کمرنگ بعد از 3 ساعت و 2 آزمایش خون منفی!!!!!!!!!
باااااااااااااردارم؟؟؟؟؟ :cry:

سلام دوست عزیز
چرا از کیت تخمک گذاریک که بیشتر داروخانه ها دارن استفاده نمی کنید؟ طریقه استفادش هم آسونه و هم دچار مشکلی که گفتی نمی شید. :wink:

بازگشت به جستجوی پیشرفته