نتايج هماهنگ با عبارت جستجو شده : 10

زایمان در آب در تهران

سلام
من الان 24 هفته باردار هستم. متاسفانه دکترم عقیده ای به زایمان طبیعی ندارد. البته من بسیار مایل هستم که زایمان طبیعی بدون داروهای بی حس داشته باشم. آیا در ایران روش زایمان در آب هم انجام میشه؟ و اگر انجام میشه آیا ایمن هست یا نه؟

تعدد سونو گرافی

سلام.
من 19 هفته باردار هستم و در اوایل بارداری به علت ترس از سقط بدون تجویز پزشک چندین سونوگرافی انجام دادم. الان کمی ترسیده ام که تعدد سونوگرافی روی فرزندم تاثیر منفی گذاشته باشد. آیا سونوگرافی برای جنین مضر است؟

حتماً این را میدونید که بدن در برابر خیلی از میکروبها واکسینه است و هر چقدر هم شما دقت کیند که میکروبی وارد بدن شما نشود؛ امکان پذیر نیست. بهتر است وسواس را یواش یواش کنار بگذارید. حتماً اگر این وسواس الان روی بچه شما تاثیر نذاره در آینده این اتفاق می افته. بهتره با یک روانپزشک یا مشاور مشورت کنید. ...

سلام
در هر صورت لکه بینی علت یک مسئله است. پس حتماً با دکتر مشورت کنید. حتی به صورت تلفنی. به گفته اشخاص غیر متخصص نباید اطمینان کرد. بسیاری از حاملگی ها با لکه بینی همراه هستند که خیلی هاشون هم نرمال هستند. ولی شما باید جانب احتیاط را رعایت کنید.

سلام، اگر بخواهید خوش بینانه به موضوع نگاه کنید؛ باید گفت که ندیدن ضربان قلب تا هفته 7 کاملاً طبیعی است. اما این که سن حاملگی متغیر نشان میدهد، بعضی از حاملگی های طبیعی نیز در ابتدا رشد نا هماهنگی دارند که امکان بر طرف شدن آن وجود دارد. من پیشنهاد می کنم یا به دکتر فعلی خود اعتماد کنید یا به دکتری م...

آیدا جان من الان 13 هفته باردارم. من هم در 5 هفتگی سونو کردم و هیچ چیزی در ساک حاملگی من دیده نشد. البته در هفته 7 همه چیز نرمال بود و صدای قلب بچه رو هم شنیدم. (خیلی فوق العاده است). مطمئن باش که برای شما هم مشکلی وجود ندارد. آرامش داشته باش و یک کمی از فعالیت روزانه خودت کم کن. در سن کم حاملگی است...

ممکن اون لکه ای که دیدی مربوط به لانه گزینی باشه. قلب بچه در هفته 7 از طریق سونوی شکمی قابل دیدن است. اگر یک هفته صبر کنی احتمال تشکیل قلب هست. فقط یک توصیه دارم. زیاد سونوی واژینال انجام نده. مگر واقعاً از سونوی شکمی نتیجه نگرفته باشی.

سرکلاژ

سلام. من 13 هفته باردار هستم و طول دهانه رحم من 30 میلیمتر اندازه گیری شده. دکترم بسیار دکتر با تجربه ای هست و الان به من گفته که نیازی به سرکلاژ ندارم. ممکن طول دهانه رحم در آینده بیشتر بشه؟
لطفاً راهنمایی کنید.

بازگشت به جستجوی پیشرفته